comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hıncal Uluç: ''Beşiktaş'ın en büyük problemi Şenol Güneş''

12 Aralık 2017, Salı 09:07
Hıncal Uluç: ''Beşiktaş'ın en büyük problemi Şenol Güneş''

Beşiktaş, Süper Lig'de istediği puanları toplayamazken spor yorumcusu Hıncal Uluç, Beşiktaş'ın en büyük probleminin teknik direktör Şenol Güneş olduğunu iddia etti.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 15. hafta karşılaşması kapsamında Kayserispor ile 1-1 berabere kaldı. Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Aspor'da katıldığı programda Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'i eleştirdi.


Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş yorumu


Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'i kapalı savunmaları aşamama problemi neden ile eleştirdi. Hıncal Uluç, Beşiktaş'ın en büyük probleminin Şenol Güneş olduğunu belirtti.

''ONDAN KÖTÜSÜ DE GALATASARAY'DA ZATEN''
"Beşiktaş'ın başından beri tek sorunu var arkadaş. Oda Şenol Güneş. Şenol Güneş rakibi de analiz etmeyi bilmiyor, maçı okumayı da bilmiyor. Ondan kötüsü Igor zaten Galatasaray'daki. Şenol Güneş'in en iyi bildiği şey, maçtan sonra suçu üzerinden atmak. Hangi büyük takım, küçük takım ile oynuyorsa küçük takım kapanır. Bu yüzden takımlar büyükler ve küçükler diye ayrılıyor."

''ŞİKAYET EDECEK SON TAKIM''

''Beşiktaş, Türkiye'de kapalı savunmadan şikayet edecek sonuncu takımdır. Beşiktaş'ın kanat adamlarına bakın Babel, Quaresma, Lens. Türkiye'nin hangi takımları bu üçüne sahip olmak istemez? Galatasaray ve Fenerbahçe dahil. Ortada ki adamlar Cenk Tosun ve oynatılmayan şans verilmeyen Negredo. Bu yan topları en iyi değerlendirecek isimler. Beşiktaş'ın elinde kapalı savunmayı açmak için her türlü silah var. Buna rağmen Beşiktaş'ın teknik direktörü diyor ki 'Kapalı savunmayı açamadık.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.