comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş iddia! Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarının hakemleri değiştirildi! Mete Kalkavan...

05 Şubat 2018, Pazartesi 01:04
Flaş iddia! Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarının hakemleri değiştirildi! Mete Kalkavan...

TRT Spor Stadyum programında Mustafa Çulcu hakem camiasında ciddi iddialarının olduğunu ve bu hafta oynanan Bursaspor - Beşiktaş ve Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçlarının hakemlerinin değiştirildiği yönünde iddialar olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu'dan hakem camiasını sarsacak iddia! TRT Spor Stadyum programında haftanın maçlarında analizleri sırasında hakem camiasında ciddi iddiaların olduğunu ve bu hafta Süper Lig'de oynanan Bursaspor - Beşiktaş ve Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçlarının hakemlerinin sonradan değiştirildiğinin iddia edildiğini söyledi. 


Bursaspor - Beşiktaş, Fenerbahçe - Gençlerbirliği hakemleri (Mete Kalkavan, Halil Umut Meler)


Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu, TRT Spor Stadyum Programında haftanın maçlarını ve hakem hatalarını yorumladıktan sonra çarpıcı bir iddianın hakem camiasında yayıldığını söyledi. 

Mustafa Çulcu, TRT Spor Stadyum programında şunları söyledi: Hakem camiasında çok ciddi iddialar var. Normalde Bursaspor - Beşiktaş maçına Mete Kalkavan, Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçına Halil Umut Meler verildi. Tebligattan birkaç saat sonra değişmiş. Hatta Mete Kalkavan Bursa'da otel rezervasyonunu bile yaptırmış. MHK'nın çıkıp açıklaması lazım. Bunlar çok ciddi iddialar ve hakem camiasında biliniyor bu iddialar." diye konuştu. 
ERSİN DÜZEN: "BEN DE DUYDUM"

Öte yandan programın moderatörü Ersin Düzen ise, "Bursaspor - Beşiktaş maçına Mete Kalkavan'ın verildiğini ben de duydum. Bu iddiayı ben de duydum." diye konuştu. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.