comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Jose Sosa Beşiktaş'a dönecek mi?

15 Mayıs 2018, Salı 11:11
BJK Transfer: Jose Sosa Beşiktaş'a dönecek mi?

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında bir süredir Jose Sosa ismi ön plana çıkıyor.

Beşiktaş Transfer Haberleri Jose Sosa ismiyle gündemde. Jose Sosa Beşiktaş'a dönecek mi? Beşiktaş Transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Jose Sosa gelecek mi? (15 Mayıs 2018 Salı)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün takımdan ayrılması beklenen Anderson Talisca yerine Jose Sosa'nın transfer edileceği haberleri ile gündeme geldi. 2015-2016 sezonunda Beşiktaş'ın şampiyonluğunda büyük rol oynayan Sosa o sezonun sonunda 7.5 milyon euro karşılığında Milan'a transfer olmuş ve yerine de 2 yıllığına Talisca kiralanmıştı. Talisca'yı kadrosunda tutması zor gürünen Beşiktaş şimdi de Talisca yerine Jose Sosa'yı transfer etmek istiyor. NTV Spor'un haberine göre Trabzonspor'dan ile ayrılması beklenen gelen Sosa'yı yeniden kadrosuna katmayı planlıyor. İki kulüp yapacakları görüşmede bonservis bedeli konusunda anlaşmaya çalışacak. Arjantinli'nin yüksek yıllık ücreti ve istenilen performansı verememesi Trabzonspor'dan ayrılma olasılığını artırıyor.


Jose Sosa kaç yaşında? Bu sezon kaç gol attı?


Trabzonspor'a sezon başında 3.4 milyon euro karşılığında transfer olan ve 3.3 milyon euro da maaş alan Jose Sosa bu sezon forma giydiği maçlarda hiç gol atamadı? Milan'da 18 lig maçında 3 asist yapabilen Jose Sosa, Trabzonspor da 24 maçta 3 asist yapabildi. Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonraki 2 sezonda Jose Sosa beklentilerin uzağında kaldı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"