comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş, Loris Karius için teklifini yaptı

20 Ağustos 2018, Pazartesi 17:02
BJK Transfer: Beşiktaş, Loris Karius için teklifini yaptı

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında bir süredir adı anılan Loris Karius konusunda Beşiktaş kiralık olarak teklifini sundu.

FutbolArena - Beşiktaş bir süredir gündeminde yer alan Alman file bekçisi Loris Karius için teklifini sundu. Liverpool'un bu teklife vereceği cevap merakla bekleniyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Loris Karius kiralanacak mı?


Beşiktaş Transfer Haberleri gündemin uzun süredir yer alan Karius için Beşiktaş resmi teklifini yaptı. Teklif iki yıllık kiralama ve 2 milyon euro oldu. Loris Karius'a da yıllık 1.4 milyon euro maaş ödenecek. 25 yaşındaki kaleci Ailsson'un transferi sonrasında Liverpool'da yedek duruma düşmüştü.

Öte yandan İngiliz basınından Mirror'un haberine göre de Jürgen Klopp, Beşiktaş'ın teklifini değerlendirme kararı aldı.
 

Loris Karius kimdir? Karius kaç yaşında?


Karius'un Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar Ligi final maçında yediği golün ardından bütün futbolseverler Karius'un kim olduğunu merak etmeye başladı. 2005 yılında Almanya'daki alt yapıda yetiştikten sonra 2009'da Manchester City genç takımına transfer olan Karius, tekrardan Almanya'ya döndü ve Mainz'e transfer oldu. 2016 yılında Mainz'den Liverpool'a transfer olan Karius, 25 yaşında ve 1.90 boyunda. Karius'un Liverpool ile 2021'e kadar sözleşmesi bulunuyor. 
KARİUS'UN ŞAMPİYONLAR LİGİ'DE YEDİĞİ GOLÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)