comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Belçikalı gazeteciden Nacer Chadli için flaş iddia

01 Ağustos 2018, Çarşamba 13:59
BJK Transfer: Belçikalı gazeteciden Nacer Chadli için flaş iddia

Beşiktaş transfer haberleri son günlerde Nacer Chadli iddiaları ile dolup taşıyor. Bu kez Belçikalı gazeteci Sacha Tavolieri ortaya flaş bir iddia attı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın bir süredir peşinden koştuğu Nacer Chadli transferleri konusunda belirsizlik sürüyor. Belçikalı yıldızın West Bromwich küme düştüğü için Championship'te oynaması beklenmiyor. Beşiktaş'ın istediği yıldız ismin geleceği merak konusu. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


BJK Transfer Haberleri: Beşiktaş Nacer Chadli'yi alacak mı?


Beşiktaş transfer haberleri kapsamında gündemden düşmeyen Nacer Chadli hakkında bir tweet atan Belçikalı gazeteci Sacha Tavolieri flaş bir iddiada bulundu.

Tavolieri, West Bromwich ile Beşiktaş'ın pazarlık masasında olduğunu yazarken, Chadli'nin Beşiktaş ile henüz resmi bir görüşme yapmadığını yazdı. Tavolieri ayrıca Nacer Chadji'nin henüz hiçbir kulüple transfer görüşmesi yapmadığını da belirtti.
 

Nacer Chadli kimdir, kaç yaşında?


Nacer Chadli kariyerine Hollanda'da başladı. 2010 yılında Twente'ye transfer olan Nacer Chadli, 2013'te Tottenham ile anlaştı. Ardından West Bromwich'e transfer olan Nacer Chadli'nin 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"