comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bilic'ten Beşiktaş için ilk açıklama geldi

02 Mart 2019, Cumartesi 14:20
Bilic'ten Beşiktaş için ilk açıklama geldi

Beşiktaş ile adı geçen Slaven Bilic, siyah beyazlılarla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışının uzağında kalan ve teknik direktör Şenol Güneş'in de Milli Takım ile anlaşmasının ardından gelecek sezon adına hoca arayışlarına başlayan Beşiktaş'ta, ismi gündemde olan teknik direktörlerden Slaven Bilic açıklamalarda bulundu. Hırvat basınına konuşan Bilic, Beşiktaş ile geçmişte harika bir dönem geçirdiğini söyledi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Bilic, Beşiktaş'a gelecek mi?


Sportske'ye konuşan Slaven Bilic, "Beşiktaş ile adınız geçiyor. Bu konu hakkında ne söylersiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Beşiktaş'ta harika zamanlarım geçti. Kulüple harika ilişkimiz vardı. Daha önce orada kötü bir etki bıraksaydım, şu anda adım geçmezdi.Oradan kötü bir şekilde ayrılmadım. 2 yıllık kontratım bitmişti ve bu yüzden ayrılmıştım."
FİKRET ORMAN'DAN TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig 24. haftasında oynanacak olan Kayserispor maçı öncesi 38 Kent Türk TV'nin konuğu oldu.

"TFF BAŞKANLIĞI GÜNDEMİMDE YOK" 

Fikret Orman, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için aday olup olmayacağı konusuyla alakalı olarak, "Federasyon seçimine daha 100 gün var. Köprünün altından çok sular akar. Benim bütün enerjim Beşiktaş yönünde. TFF başkanlığı gündemimde yok." dedi. 

"EĞER BUNU YAPMAZSAK DÜNYAYA REZİL OLACAĞIZ"

Rekabet içerisinde 'o kulüp bunu aldı' diye herkes birbirini takip etmek durumunda kalıyor. Taraftarların beklentisi var çünkü. Minimum 5 sene düşük bütçeli takımlar kuracağız. Bu işin gerçeği. Bunu yapmadığımız takdirde dünyaya rezil olacağımız bir vaziyete geleceğiz kısa sürede. 

"ŞENOL HOCANIN MİLLİ TAKIMA GİTMESİ ÇOK DOĞAL"

Beşiktaş tarihinde 116 seneye baktığınız zaman Şenol hoca ile 4. senemiz. Ben 4 sene Şenol hoca ile çalışırken rakiplerimiz 6 hocayla çalışmış. Bizde istikrar sağlandı. 116 sene içinde Şenol hocadan uzun süre çalışan Gordo Milne var 6 sene çalışan. Başarılı bir süreçti. Futbolda ayrılıklar, kan değişiklikleri ihtiyaç olan şeyler. Bu sadece Beşiktaş için geçerli bir şey değil. Hocanın milli takımı istemesi normal. Biz zaten mali olarak daralacağımızı açıklıyoruz. İyi bir kontrat geldiyse profesyonelce verilmiş bir karar. Bizim de yeni bir yapılanma yolunda kan değişikliğine ihtiyacımız var. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"