comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Slaven Bilic iddiasına yanıt

20 Şubat 2019, Çarşamba 09:37
Beşiktaş'tan Slaven Bilic iddiasına yanıt

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in görevden ayrılması halinde Slaven Bilic'in yeniden göreve getirileceği iddia edildi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in geleceğiyle ilgili konu merak ediliyor. Deneyimli teknik adamın Milli Takım'ın başına geçeceği iddiaları her geçen gün güçlenirken, siyah beyazlıların ayrılık halinde takımın başına getireceği isimle ilgili Slaven Bilic iddiası ortaya atıldı. Slaven Bilic, Beşiktaş'a geri dönecek mi sorusunun yanıtı haberimizde. 
 

Beşiktaş Haberleri: Slaven Bilic, Beşiktaş'a geri dönecek mi?


Beşiktaş'ta Şenol Güneş ile yolların ayrılması halinde takımın başına getirilecek teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Güneş Gazetesi'nde yer alan habere göre Slaven Bilic'in takımın başına getirileceği iddialarına siyah beyazlı yönetimden yanıt geldi. Beşiktaşlı idareciler, "Bizden ayrılanlar her zaman geri dönmek istemiştir. Ama şu an öyle bir durum söz konusu değil. Orada çok yüksek bir para kazanıyor ve 3 yıl daha kontratı var. Gündemimizde yok. Şenol Hoca henüz bir yere ayrılmadı" ifadelerini kullandı. 

FİKRET ORMAN NE DEDİ?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Dorak Tour ile imzalanan sponsorluk anlaşmasında Şenol Güneş ile ilgili gelen soruya şu yanıtı verdi:

"Şenol Hoca ile sözleşmemiz sezon sonu bitiyor. O gün Şenol Hoca'ya uyarsa şartlarımız anlaşırız. Hocamız federasyona dönmek, milli takım hocalığı yapmak isteyebilir. Bunu normal karşılıyorum. Oraya gitmek isterse onun tercihidir, saygı ve sevgiyle bakıyorum buna da. Şenol Güneş için TFF'den 2 maçlığına talep gelmedi. Bizden önce Şenol Hoca ile görüşmeleri lazım. Şenol Hoca bizim kölemiz değil. Benden önce onunla konuşmaları lazım. Şenol Hoca buna sıcak bakıp bize söylerse, o zaman konuşuruz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)