comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan MHK'ya: 'Açıklama bekliyoruz!'

31 Mart 2021, Çarşamba 19:37
Beşiktaş'tan MHK'ya: 'Açıklama bekliyoruz!'

Beşiktaş kulübü Kasımpaşa maçına Halil Umut Meler'in atanması hakkında resmi internet sitesinden açıklama yayınlayarak MHK'ya çağrıda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü Süper Lig'de Kasımpaşa ile oynayacakları maça hakem Halil Umut Meler'in atanması hakkında resmi internet sitesinden açıklama yayınladı. 

Beşiktaş kulübü üst üste iki hafta Halil Umut Meler'in maçlarına verilmesi hakkında MHK'ya, "Bu atama hakkında MHK'dan açıklama bekliyoruz' dedi.  Hatırlanacağı üzere Sergen Yalçın, Fenerbahçe derbisinin ardından basın toplantısında Halil Umut Meler'in yönetiminden memnun olmadıklarını ve bir daha maçlarında istemediklerini söylemişti. 
MHK'nın üst üste iki hafta Beşiktaş maçlarına Halil Umut Meler'i ataması ise sosyal medyada taraftarların tepkisine yol açtı. 

BEŞİKTAŞ KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Futbol A Takımımızın Süper Lig'in 32. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maça, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile oynadığımız maçta da görevli olan Halil Umut Meler'i atamıştır. Merkez Hakem Kurulu'nun Halil Umut Meler'i, hem teknik direktörümüzün açıklamasının ardından hem de tarihte eşi benzeri görülmemiş şekilde üst üste ikinci kez Süper Lig maçımıza hangi saiklerle atadığını merak ediyoruz. Umuyoruz ki, bu atamanın makul bir açıklaması vardır. Merkez Hakem Kurulu'ndan ivedilikle konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz!

EROL KAYNAR'DAN A SPOR'A AÇIKLAMA

Bizim kimseyle kavgamız yok. Beşiktaşlılık duruşumuzu sergilemek için elimizden geleni yapıyoruz. Sessiz kalmak bir takım şeylere karşı çıkmıyoruz diye algılamasın. Süleyman Seba'nın bir sözü daha vardır. Beşiktaş'ı üzmesinler. Biz kendi içimizde, kendi şartlarımızda en iyi şeyleri yapmaya çalışıyor, saha içinde mücadele veriyoruz. Biz saha dışına çıkmak istemedik. Camilarla inatlaşmayın. Beşiktaş büyük taş!  Cuma'ya kadar açıklama bekliyoruz. Türk spor kamouyunu takdir edici açıklama yapmak zorunda kalırlar yoksa bunun altında ezilirler. Beşiktaş büyük bir taş! Bunun altında kimse kalmamalı. Kabul edilebilir bir açıklama bekliyoruz Cuma'ya kadar. Eğer açıklamay yapılmazsa biz açıklama yapılır ve çok farklı olur şey. Sabrımızın da bir sınırı var. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"