comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e Hıncal Uluç'tan olay sözler

22 Ağustos 2017, Salı 22:04
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e Hıncal Uluç'tan olay sözler

Beşiktaş TekniK Direktörü Şenol Güneş'i, Hıncal Uluç son derece iddialı bir şekilde eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile 2-2 berabere kaldı. Bu maçın ardından özellikle siyah beyazlı takımda Şenol Güneş'e kadro seçimi konusunda eleştiriler yapılırken, Hıncal Uluç ise son derece sert ve iddialı yorumlarda bulundu. 
 

Beşiktaş'ta Teknik Direktörü Şenol Güneş hatalı mı?


Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig 2. haftasında Kasımpaşa ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş'i eleştiren Hıncal Uluç, siyah beyazlıların bu sezon şampiyonluğun en güçlü adayı olmadığını ve son 2 yılda zorlayacak rakip olmadığı için Beşiktaş'ın şampiyon olduğunu söyledi. 

A Spor'da konuşan Hıncal Uluç, "Kasımpaşa maçında Şenol Güneş'in yapması gereken Necip'i oyuna almaktı. Her zaman bunu yapardı ama bu kez yapmadı. Çünkü o anda iki takım da kilitlenmiş ve sen 2-1'den sonra Necip'i alarak maçı bitirecektin. O yüzden söylüyorum ben esas bu sezon Şenol Güneş'in büyük hocalığını göreceğim." ifadelerini kullandı. 
"SON 2 YILDA BEŞİKTAŞ'I ŞENOL GÜNEŞ ŞAMPİYON YAPMADI"

Hıncal Uluç yorumlarına şu sözlerle devam etti: "Beşiktaş son 2 yılda zorlayacak bir rakip olmadığı için şampiyon oldu. Şenol Güneş hiçbir farklılık katmadı, Beşiktaş'a hiçbir oyuncu kazandırmadı. Bir takım şampiyon olacaktı, Beşiktaş oldu. Çünkü diğer rakiplerin hali ortadaydı. Ben asıl bu sezon Şenol Güneş'in büyük hocalığını göreceğim. Pabuç pahalı çünkü. En alt sıradaki rakipten, en üsttekine kadar artık herkes dirençli." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.