comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer haberleri: Shinji Kagawa, Adem Ljajic (28 Ağustos 2018 Salı)

28 Ağustos 2018, Salı 13:05
Beşiktaş transfer haberleri: Shinji Kagawa, Adem Ljajic (28 Ağustos 2018 Salı)

Beşiktaş transfer haberleri gündeminde bugün yeni gelişmeler söz konusu. Beşiktaş için basında dört transfer ihtimali yazıldı. Günün Beşiktaş transfer haberleri bu haberde.

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Bugün Beşiktaş transfer haberleri durgun. Sadece dört isim basında yer aldı. O haberleri sizler için derledik 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Joao Mario, Vagner Love (28 Ağustos Salı 2018)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemde dört oyuncu ile ilgili iddia var.

Fanatik gazetesi Beşiktaş'ın Vagner Love'u Göztepe'ye satmak için girişimlerinin sürdüğünü yazarken, Göztepe yönetiminin Fenerbahçe galibiyeti sonrasında bu riski alabileceğini iddia etti.
Hem Sırp basını, hem de İtalyan basını Adem Ljajic'i Beşiktaş'a yazmaya devam ederken, Alman Bild gazetesi, siyah beyazlı takımın gündeminde olan Shinji Kagawa'nın kadro dışı kaldığını belirtti. Nuri ve Kagawa, Dortmund'un son maçında kadroya giremezken bu iki oyuncunun satılık listesine konacağı yazıldı.

Son olarak Fanatik gazetesi, Joao Mario transferinde Pepe'nin devreye gireceğini ve genç yıldızı Beşiktaş için ikna edeceğini yazdı.

kagawa futbolarena ile ilgili görsel sonucu

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Shinji Kagawa - Borussia Dortmund - Bild
Adem Ljajic - Torino - Sportske
Joao Mario - İnter - Fanatik
Vagner Love - Göztepe - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"