comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan geri dönmek isteyen Gökhan Töre'ye cevap

27 Ekim 2016, Perşembe 16:12
Beşiktaş'tan geri dönmek isteyen Gökhan Töre'ye cevap

İngiltere'de mutsuz olan Gökhan Töre, Beşiktaş'a Ocak ayında geri dönmek için siyah beyazlı kulübe haber gönderdi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta sezon başında İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham United'a kiralanan Gökhan Töre, Bilic'in takımında umduğunu bulamadı. Son maçlarda kadroda yer almayan ve görev aldığı müsabakalarda sergilediği kötü performansla taraftarların da hedef haline getirdiği isimlerden biri olan yıldız futbolcunun devre arasında Beşiktaş'a geri dönmek için haber gönderdiği öğrenildi. 

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ GÖKHAN TÖRE'NİN DURUMUNU DEĞERLENDİRİYOR
İngiltere'de mutlu olmadığını ve Beşiktaş'a yeniden dönmek istediği şeklinde siyah beyazlı kulübe haber gönderen Gökhan Töre'nin bu isteğine siyah beyazlı yönetim de kayısız kalmadı. Beşiktaş kulübü henüz net bir karar vermemesine rağmen İngiltere'de umduğunu bulamayan Gökhan Töre'nin Ocak'ta takıma geri dönme konusunu kendi arasında değerlendirmeye aldı. 

Hatırlanacağı üzere Gökhan Töre sezon başında 3 milyon euro karşılığında Slaven Bilic'in takımı West Ham United'a kiralanmıştı. 

Gökhan Töre bu sezon West Ham United formasıyla Premier Lig'de sadece 5 maçta görev aldı ve 1 asist yaptı. Toplamda ise 8 maçta forma giydi. 

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.