comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Gökhan Töre, West Ham'a gidecek mi?

21 Haziran 2016, Salı 10:47
Beşiktaş Transfer Haberleri: Gökhan Töre, West Ham'a gidecek mi?

West Ham'ın transfer etmek istediği Gökhan Töre için Beşiktaş'ın 17,5 milyon Euro bonservis bedelinde diretmesi İngiliz ekibini vazgeçirdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre için West Ham United'ın ısrarı devam ederken, siyah beyazlıların yüksek bonservis bedelinde diretmesi transferi tıkadı. İngiliz ekibinin kiralama teklifine ise Beşiktaş'ın karşı çıktığı ifade edildi.


Gökhan Töre, West Ham'a transfer olacak mı?


Habertürk'ün haberine göre; Slaven Bilic, ısrarla West Ham'a transfer etmek istediği Siyah-Beyazlı oyuncu için geri adım attı. 

Başkan Fikret Orman'ın değerini bulması halinde satmayı planladdığı ve 17,5 milyon Euro istediği Gökhan Töre için West Ham'dan olumsuz yanıt geldi. 
Bilic'in başkan Orman ile bir görüşme yaptığı ve kulübünün istenen bu parayı ödeyemeyeceğini belirttiği öğrenildi. Hırvat teknik adam aynı görüşmede Töre'yi 2 milyon Euro bedel karşılığında 1 yıllık kiralayabileceklerini de iletti. 

Ancak Fikret Orman, zaten takımdan göndermeye sıcak bakmadığı oyuncusu için gelen kiralık teklifine de “Ret” yanıtını verdi. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.