comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım transfer müjdesini verdi

25 Ocak 2017, Çarşamba 09:15
Aziz Yıldırım transfer müjdesini verdi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu hafta içerisinde transferin biteceğini söylediği ifade edildi.

FutbolArena - Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın bu hafta sonuna kadar 1 oyuncuyu renklerine bağlayacağı ifade edildi. Habertürk Gazetesi Spor Müdürü Meriç Müldür, köşe yazısında Yıldırım ile aralarında geçen konuşmayı yazdı.
 

Meriç Müldür'ün Habertürk'teki yazısı


Fenerbahçe'de transfer için hummalı bir çalışma var. Henüz sonuca ulaşılmasa da kısa bir süre içinde öncelikle 10 numara pozisyonunun çözüme kavuşması bekleniyor.

"EKİCİ SÖZÜNÜN ARKASINDA DURDU"
Fenerbahçe'de transferi yılan hikayesine dönen Mehmet Ekici için Aziz Yıldırım'a transferi sordum. Öncelikle Ekici'nin tavrını övdü. "Dik durdu, sözünün arkasında durdu" dedi. Transferi için ise "Biz 2 milyon Euro teklif ettik, bekliyoruz" ifadesini kullandı.

"SOSA YEM ATIYOR, O DEFTER KAPANDI"

Ya Sosa dedim.. "Sürekli yem atıyor. Bir geliyorum, bir gelmeyeceğim. Biz de Sosa defterini kapattık" yanıtı verdi. "Sosa terör nedeniyle Beşiktaş'tan ayrıldı. Zaten nasıl dönecek ki?" diye sordum. Bu kez yanıtı, "Terörden kaçmamış. Eşinin Türkiye'de yaşamak istememesi gibi bir durum da söz konusu değil. Yani menajerinin söyledikleri böyle" oldu.

Seçenekler elbette Ekici ve Sosa ile sınırlı değil. Özellikle Güney Amerika'da da alternatifler var. Arjantin, Brezilya, Kolombiya'dan...

"EKSTRA BİR OYUNCU DAHA GELEBİLİR"

Başkana "Peki kimi alacaksınız?" sorusunu yönelttim. İsim vermesini zaten beklemiyordum, vermedi de..

"Basında ismi geçenlerden biri mi?" diye üsteledim. Bu kez, "Hayır. İsmi bugüne kadar basına hiç yansımadı. Görüşüyoruz. Bu hafta sonuna kadar bitebilir" dedi. Fenerbahçe adına hareketli bir hafta geçecek gibi. Sadece 10 numara pozisyonu için değil ekstradan bir oyuncu daha gelebilir. CUmartesi günü de Divan Kurulu toplantısı var. Belki de Aziz Yıldırım transferi orada açıklar.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)