comScore

Aycan Yanaç kimdir? Survivor Aycan Yanaç Instagram (Aycan Yanaç hangi takımda oynuyor?

08 Şubat 2020, Cumartesi 14:34
Aycan Yanaç kimdir? Survivor Aycan Yanaç Instagram (Aycan Yanaç hangi takımda oynuyor?

Aycan Yanaç kimdir, Survivor Aycan Yanaç hangi takımda futbol oynuyor gibi merak edilen konuların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiiz. Survivor'da yarışacak olan milli futbolcumuz Aycan Yanaç hakkında tüm bilgiler.

Aycan Yanaç kimdir, Aycan Yanaç kaç yaşında, Aycan Yanaç Survivor'da yarışacak mı, Aycan Yanaç hangi takımda oynuyor, Aycan Yanaç hangi mevkide oynuyor, Aycan Yanaç Instagram hesabı, Aycan Yanaç fotoğrafları gibi merak edilen tüm soruların yanıtları haberimizde. Survivor'da yarışacak olan Aycan Yanaç'ın kariyeri.
 

Survivor Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? Aycan Yanaç hangi takımda oynuyor?


Survivor 2020'nin Ünlüler Takımı'nda yarışacak isimlerden biri de milli futbolcu Aycan Yanaç olacak. 1998 Almanya doğumlu olan Aycan Yanaç, A Milli Kadın Futbol Takımımızda da forma giyiyor. Nürnberg'de futbol kariyerine başlayan genç futbolcu santrfor olarak görev yapıyor. Aycan Yanaç Survivor elemelerinde girdiği efor testinde 50 kişi arasında en yüksek seviyeye çıkan isim oldu.

AYCAN YANAÇ İNSTAGRAM HESABI

 

Survivor ne zaman başlayacak?


Survivor 2020 programının ne zaman başlayacağı ise merak ediliyordu. Survivor 2020'nin Şubat ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Acun Ilıcalı'nın yaptığı paylaşıma göre Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler 16 Şubat't ailk bölümüyle TV8 ekranlarında olacak.

SURVIVOR ÜNLÜLER TAKIMI

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!