comScore

Survivor Ünlüler Takımı belli oldu! Acun Ilıcalı listeyi açıkladı (Survivor ne zaman 2020?)

08 Şubat 2020, Cumartesi 14:21
Survivor Ünlüler Takımı belli oldu! Acun Ilıcalı listeyi açıkladı (Survivor ne zaman 2020?)

Survivor Ünlüler Takımı belli oldu, Survivor Ünlüler Takımı, Survivor Ünlüler Takımı'nda kimler var gibi merak edilen soruların yanıtları belli oldu. Acun Ilıcalı, 2020 Survivor'da kimlerin yarışacağını duyurdu.

Survivor Ünlüler Takımı belli oldu mu, Survivor yarışmacıları kim, 2020 Survivor ne zaman başlıyor, 2020 Survivor Ünlüler Takımı'nda kimler var, Survivor Ünlüler takımı yarışmacıları, Survivor ünlüler takımı açıklandı mı gibi merak edilen soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı olan Survivor'un 2020 bölümünde yarışacak Ünlüler Takımı belli oldu.
 

Survivor Ünlüler Takımı'nda kimler yarışacak? Survivor 2020 ünlüler takımı


Acun Ilıcalı Survivor programında yarışacak isimleri açıklandı. 2020 Survivor yarışmacılarını sosyal medyadan açıklayan Acun Ilıcalı'nın duyurduğu Ünlüler Takımı'nda yer alan sürpriz isimler herkesi şaşırttı. İşte futboldan, sinemaya kadar birçok alandan yarışmaya katılan isimler:

Mert Öcal, Şaziye İvegün Öner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can, Parviz Abdulayev, Aycan Yanaç, Elif Gören, Barış Murat Yağcı, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut
Survivor 2020'de eski futbolculardan sercan Yıldırım ile A Milli Kadın Futbol Takımımızda da forma giyen Aycan Yanaç yarışacak.

SURVIVOR ÜNLÜLER TAKIMI İÇİN TIKLA
 

Survivor ne zaman başlayacak?


Survivor 2020 programının ne zaman başlayacağı ise merak ediliyordu. Survivor 2020'nin Şubat ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Acun Ilıcalı'nın yaptığı paylaşıma göre Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler 16 Şubat't ailk bölümüyle TV8 ekranlarında olacak.

SURVIVOR HABERLERİ İÇİN TIKLA

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!