comScore

Arda Turan Berkay davası bitti mi? Arda Turan Berkay davasında kararı çıktı mı?

30 Ocak 2019, Çarşamba 10:44
Arda Turan Berkay davası bitti mi? Arda Turan Berkay davasında kararı çıktı mı?

Arda ve Berkay arasında yaşanan olaylı gecenin ardından iki isim davalık olmuştu. Arda ve Berkay davası bugün başladı. Arda ve Berkay davasından ne sonuç çıktı? Arda Turan ceza alacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Bir gece kulübü çıkışında kavgaya tutuşan ve kavgaları hastanede de devam eden futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay davalık olmuştu. Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasındaki kavgayla ilgili açılan dava başladı. Arda ve Berkay davasında sonuç ne çıktı? Arda ve Berkay davası bitti mi? Futbolcu Arda Turan ve Berkay arasında geçen dava hakkında tüm gelişmeler haberimizde.


Arda ve Berkay davasında ne sonuç çıktı? Arda Turan hapis mi yatacak?


Bir eğlence mekanında kavgaya tutuşan ve Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın burnunu kırdığı şarkıcı Berkay arasında geçen dava başladı. Arda ve Berkay davası sosyal medyanın da gündemine oturdu. Şarkıcı Berkay'ın burnunu kıran ve hastanede silah çeken Arda Turan için dava açılmıştı. Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasındaki kavgayla ilgili açılan dava başladı. Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın 12,5 yıla kadar hapsi istendi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, İddianamede yer alan diyaloglar şu şekilde;
Arda Turan: "Yengeyi tanımıyordum, bilsem böyle bir şey yapar mıyım? İstersen vurabilirsin."

Berkay: "İndir o silahı, zaten yaptığın y...lık."
Arda Turan: "Bizde y...lık olmaz."


ARDA TURAN VE BERKAY'IN KAVGA GÖRÜNTÜLERİ 

Arda ve Berkay neden kavga etti?


Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, FutbolArena'ya verdiği özel röportajda yaşanan olayın arkasındaki gelişmeleri anlattı. 

"EĞER KARIN BURADA OLMASAYDI..."

"Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Şahin'e sözlü tacizde bulunmasının ardından sokakta kavga başlıyor. Berkay Şahin'in burnu kırılıyor. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre kavga geçmişe dayanıyor. Caner Erkin ile Arda Turan'ın arasındaki yakınlık nedeniyle ikili arasında geçmişe dayanan bir olay olduğu da ifade ediliyor. Arda Turan'ın, "Eğer karın burada olmasaydı bak ben sana ne yapıyordum" sözü üzerine Berkay, Arda'yı sokağa çağırıyor ve ilk kavga sokakta yaşanıyor."

"HASTANEDE SİLAH 1 EL ATEŞ EDİYOR"

"Berkay Şahin'in burnu kırıldıktan sonra hastaneye kaldırılıyor. Arda Turan ve beraberindeki arkadaşları sinirlerini alamamış bir şekilde hastaneye gidiyor. Kamera görüntülerinde Arda Turan hastane içerisinde Berkay'ın bulunduğu yere gidiyor ve arbede yaşanıyor. Arda Turan'ın elinde silah olduğu görülüyor ve silah 1 el patlıyor. Mermi çekirdeği polisler tarafından emniyete alındı ve inceleme başlatıldı. Arda'nın elinde tuttuğu silahı polise teslim etmesi gerekiyor. Silahın ruhsatlı mı ruhsatsız mı olduğu anlaşılmalı."

"ARDA TURAN YÜZDE 100 CEZA ALACAK"

"Arda Turan hakkında 2 suçtan dolayı soruşturma yapılacak. Arda, silah nedeniyle yüzde 100 ceza alacak. Bugün veya yarın Arda'nın ifadesi alınacak. Benim bildiğim bugün ifadeye çağırılacak. Eğer Arda Turan gitmezse güvenlik güçleri alacak."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"