comScore

Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Güncel altın fiyatları (10 Ağustos 2018 Çeyrek altın fiyatı)

10 Ağustos 2018, Cuma 14:22
Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Güncel altın fiyatları (10 Ağustos 2018 Çeyrek altın fiyatı)

Çeyrek altın bugün ne oldu? Çeyrek altın kaç TL? Euro ve Dolar'ın fırlaması altın fiyatlarını da etkiledi. Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri. Altın fiyatı ne kadar? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Çeyrek altın satış fiyatı ne kadar oldu?

FutbolArena - Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın alış fiyatı ne kadar? Çeyrek altın satış fiyatı ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? Ülkemizde son günlerde yaşanan dolar ve euro kurundaki artış nedeni ile yaşanan kur dalgası altın fiyatlarına da yansıdı. Altın fiyatları ne kadar oldu? Son dakika altın fiyatları. Çeyrek altın bugün kaç TL ülkemizde vatandaşlarımız tarafından sıkça yatırım aracı olarak kullanılan çeyrek altın bugün kaç TL oldu? Detaylar haberimizde.


Çeyrek altın bugün kaç TL (10 Ağustos Çeyrek altın fiyatı)


Dolar ve Euro kurunun artışı ile birlikte çeyrek altın ve altın fiyatları tavan yapmış durumda. Son zamanlarda sıkça yükselen çeyrek altın fiyatında son durumu sizler için derledik. Özellikle çeyrek altın fiyatları vatandaşlarımız tarafından merak edilmekte. 10 Ağustos 2018 Cuma günü dolar ve euro'nun fırlaması altın fiyatlarını da etkiledi. 

İŞTE GÜNCEL ALTIN FİYATLARI
ÇEYREK ALTIN: 348 TL
CUMHURİYET ALTIN: 1.403 TL 
 

CANLI ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLA!

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.