comScore

Bugün Altın fiyatları: gram altın ve çeyrek altın ne kadar? (29 Mayıs 2018)

29 Mayıs 2018, Salı 10:11
Bugün Altın fiyatları: gram altın ve çeyrek altın ne kadar? (29 Mayıs 2018)

Bugün altın fiyatlarını sizler için inceledik. Bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı bugün kaç lira oldu? Cumhuriyet altını fiyatlarında son durum ne? Türkiye'de en güvenli yatırım limanı olarak kabul edilen altında fiyatlar 29 Mayıs 2018 günü ne oldu?

Altın fiyatları bugün yine piyasalarda sıkça aratılan konuların başında geliyor. Altın fiyatı bugün 29 Mayıs şeklinde yapılan aramaların sonucunda sizlere günün altın fiyatlarını aktaracağız. En fazla tercih edilen çeşit olan çeyrek altın bugün fiyatını ve bugün gram altın ne kadar sorusunun yanıtlarını vereceğiz. Canlı altın fiyatlarını anbean güncellenerek sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 
 

Altın Fiyatları Bugün: Çeyrek altın ve gram altın kaç TL? (29 Mayıs Altın fiyatları)


Altın fiyatları bugün aramalarında sizlere gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, ons altın fiyatı, cumhuriyet altını fiyatı gibi tüm altın çeşitlerinin 29 Mayıs Salı günü güncel fiyatlarını derledik. Türk vatandaşlar için en güvenli yatırım aracı olarak kabul edilen altın bugün ne kadar? Türkiye'de 'yastık altı yatırımı' olarak ifade edilen altın fiyatlarında son durum nedir?

ALTIN NE KADAR?


29 Mayıs Salı günü çeyrek altın fiyatı alış 306 TL iken, satış 314 TL seviyelerinde. Yarım altın fiyatı bugün 612 TL alış ve 628 TL satış olarak dikkat çekiyor. Gram altın fiyatı bugün 191,07 TL alış, 191, 19 satış olarak görülüyor.
 

Gram Altın Nedir?


Gram Altın Nedir şeklinde birçok arama yapan kullanıcılar için gram altının ne demek olduğunu yazıyoruz. Saf altın olarak tanımlanabilecek gram altın istenen ölçülere göre üretilebilmektedir. Yatırım yapmak isteyen vatandaşlar gram altını 1 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr ve 100 gr olarak alabilirler. İşlenmemiş olarak satın alınan gram altın, nasıl ki 1 TL, 5 TL, 10 TL, 100 TL banknotlar gibi farklı ölçülerde ve istenen miktarda alınabilir.

CANLI ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLA!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"