comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Erkan Sözeri 'PTT 1. Lig'in Fenerbahçe'siyiz'

19 Haziran 2016, Pazar 18:35
Adana Demirspor Haberleri: Erkan Sözeri 'PTT 1. Lig'in Fenerbahçe'siyiz'

PTT 1.ligin güçlü ekiplerinden Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Erkan Sözeri transfer çalışmalarını değerlendirdi.

FutbolArena - İç transferi tamamen bitirdiklerini belirten Adana Demirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri'nin Adana Futbol'a yaptığı açıklama: ''İç transfer şimdilik bitti Aykut Akgün eğer indirime giderse onu da kadroda tekrar tutacağız, Transferde şu an çok yüksek fiyatlar dolaşıyor. Bonservisi olan oyuncular var onların boşa çıkmasını bekliyoruz, Kimse merak etmesin bu camiaya yakışan oyuncular transfer edeceğiz. O yüzden derin ve sessizden gidiyoruz" şeklinde konuştu. 


Erkan Sözeri'den transfer açıklaması. Adana Demirspor hangi oyuncuları alacak?


Salı gününden sonra somut adımların atılacağını söyleyen Erkan Sözeri ''Sağ ve sol bekler kesinlikle ofansif yönü bakımından güçlü olmak zorunda. Düşündüğümüz oyuncuların bonservisi var bekliyoruz  Sol ve sağ öne yabancı nokta oyuncular transfer edeceğiz. Salı günü Adana'ya geleceğim 10 günlük bir transfer hamlesi gerçekleştireceğim'' dedi.


Adana Demirspor Andre Santos'u transfer edecek mi? 


Daha önce FutbolArena'nın duyurduğu Andre Santos transferini de doğrulayan Erkan Sözeri ''10 gün boyunca menajerlerin önerdiği oyuncuları tek tek inceleyeceğiz Türkiye'de isim yapmış 1-2 oyuncu var onu da tekrar değerlendireceğiz. Gökhan Sazdağı'nı almak isterim ama mukavelesi var. Bonservis sorunu hallolursa transferini isterim. Muhammet Reis geçen seneyi çok kötü geçirdi. Yaşı da var şimdilik olur veya olmaz diyemiyorum, şu an yüksek rakamlar ortada dolaşıyor. Çok üst düzey oyuncu olmadığı sürece bu parayı kimseye vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.


Erkan Sözeri: "Adana Demirspor, PTT 1. Lig'in Fenerbahçe'si" 


Adana Demirspor'u Fenerbahçe'ye benzeten Erkan Sözeri ''Adana Demirspor'u yakından çok takip ettim. Süper Lig'in Fenerbaheçe'si bu takım. Buraya gelen takım farklı motive oluyor '' dedi. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.