comScore

Zuhal Topal'la Sofrada sürpriz birinci! Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı İZLE

22 Şubat 2019, Cuma 15:30
Zuhal Topal'la Sofrada sürpriz birinci! Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı İZLE

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı, Zuhal Topal'la Sofrada birinci kim oldu, Zuhal Topal'la Sofrada ne zaman, Zuhal Topal'la Sofrada saat kaçta, Zuhal Topal'la Sofrada bugünün birincisi, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu sorularının yanıtları burada.

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı, birincisi kim oldu, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kazanan kim oldu, Zuhal Topal'la Sofrada cuma kazananı kim, Zuhal Topal'la Sofrada 22 Şubat Cuma kim kazandı, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasını bu hafta kazanan yarışmacı hakkında yapılan aramaların yanıtları burada. Zuhal Topal'la Sofrada programında gelin-kayınvalide olarak katılan yarışmacılar arasında 22 Şubat bölümünde haftanın birincisi belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada izle, Zuhal Topal'la Sofrada canlı FOX TV, Zuhal Topal'la Sofrada FOX TV izle gibi aramaların yanıtları burada. 
 

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Sofrada 22 Şubat kazananı İZLE


Ekranların ilgiyle takip edilen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bu hafta kazanan belli oldu. Sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunuculuğunda devam eden Zuhal Topal'la Sofrada programında bu haftanın kazananı belli olduğu anda haberimizde bulabileceksiniz. Zuhal Topal'la Sofrada programında kazanan gelin-kayınvalideye 10 bin TL büyük ödül veriliyor. Büyük ödülü kazanmak için gelinlerin yaptıkları yemekleri tadan kayınvalidelerin verdiği puanlar birinciyi belirliyor. Kayınvalideler arasında yapılan yorumlarda dikkat çeken ifadeler ise izleyenleri ekranlara kilitliyor. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA FOX TV CANLI İZLE
 


Zuhal Topal'la Sofrada 18-22 Şubat yarışmacıları kimler? Zuhal Topal'la Sofrada 22 Şubat yarışmacıları


Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta yarışan 5 gelin ve 5 kayınvalideyi sizlere tanıyoruz. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında gelinler ile kayınvalideleri birlikte programa katılıyor. Gelinlerin yaptıkları yemeklere kayınvalideler puanlama yapıyor. Hafta içi her gün FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışması 2.5 saat sürüyor. 30 dakika içerisinde aşışveriş yapmak zorunda olan gelin ler kendilerine verilen 250 liralık bütçeyle alışverişlerini yapıyor ve  2.5 saatlik sürede yemeklerini pişirip rakip kayınvalidelerin önüne sunuyor. 


 

Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları


Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bu hafta gelin Metane Kara ve kayınvalidesi Satı Kara yer aldı. Gelin Fatma İyigül kayınvalidesi Necla İyigül ile birlikte yarışmaya katıldı. Ebru Şahin, kayınvalidesi Serpil Şahin ile, Rukiye Topbaş kayınvalidesi Şükriye Topbaş ile ve Ceyda Akpınar kayınvalidesi Şengül Akpınar ile programa katıldı.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"