comScore

Zuhal Topal'la Sofrada canlı İZLE (FOX TV Zuhal Topal Sofrada İZLE)

16 Nisan 2019, Salı 15:22
Zuhal Topal'la Sofrada canlı İZLE (FOX TV Zuhal Topal Sofrada İZLE)

Zuhal Topal'la Sofrada programı izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle, Zuhal Topal'la izle, Zuhal Topal'la Sofrada canlı yayın, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları, Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle FOX TV gibi aramaların yanıtları burada.

Zuhal Topal'la Sofrada izle, Zuhal Topal'la Sofrada canlı, Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle, Zuhal Topal'la Sofrada canlı yayın, Zuhal Topal'la Sofrada izle FOX TV, Zuhal Topal'la Sofrada FOX TV canlı izle, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları, Zuhal Topal'la Sofrada nasıl yarışma, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yarışmacıları kim, Zuhal Topal'la Sofrada saat kaçta, Zuhal Topal'la Sofrada saati, Zuhal Topal'la Sofrada izle, Zuhal Topal'la Sofrada FOX izle, Zuhal Topal'la Sofrada FOX canlı izle gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları 15-19 Nisan (Zuhal Topal'la Sofrada canlı)


Zuhal Topal'la Sofrada programı izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Zuhal Topal'la Sofrada programında 5 gelin ve 5 kayınvalide yarışıyor. Gelinler kayınvalideleri ile yarışmaya katılarak yemekler hazırlıyor. Zuhal Topal'la Sofrada programında kayınvalideler gelinlerin yaptıkları yemeklere yardım edemiyorlar.

Sofrada yemeklern tadına bakan ve puanlayan kayınvalideler, her hafta birinciyi belirliyor. Zuhal Topal ise yarışmada sunucu olarak her güne ev sahipliği yapan gelin-kayınvalide ile birlikte çekimlerde yer alıyor ve yemeklerin tadına bakarak puan veriyor. 

Zuhal Topal'la Sofrada programı her gün FOX TV ekranlarında saat 16.00'da yayınlanıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada CANLI İZLE! TIKLAYIN!
 

Zuhal Topal kimdir, kaç yaşında? Zuhal Topal dizileri


Zuhal Topal, 23 Eylül 1976 İstanbul doğumludur. Zuhal Topal oyunculuğun yanında sunuculuk kariyerine de devam ediyor. Üniversite sürecinin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro bölümünde yer alan Zuhal Topal, 1996 yılında özel bir tiyatroda başrol oynayarak oyunculuk kariyerine başladı. Zuhal Topal'ın oynadığı diziler ve filmler şöyle:

Avrupa Avrupa
Papatyam
Tarık ve Diğerleri
Tutkunum Sana
Zehirli Çiçek
Ev Hali
Deli Deli Olma
Geniş Aile
Komedi Türk
Kirpi
Yol Palas Cinayeti
Kurun Kalem
Dadı
Sevda Kondu
Ruhsar
Haykaz Babam
Sihirli Annem
Gurbetçiler

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"