comScore

Karabükspor Karabükspor

Zoran Barisic: ''Şans bizden yanaydı''

26 Şubat 2017, Pazar 17:06
Zoran Barisic: ''Şans bizden yanaydı''

Spor Toto Süper Lig'de sahasında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup eden Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Zoran Barisic karşılaşma sonrasında basın mensuplarının karşısına geçti

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sahasında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup eden Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Zoran Barisic karşılaşma sonrasında basın mensuplarının karşısına geçti.

AA'da yer alan habere göre, Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Zora Barisic "Hem Kardemir Karabükspor'u hem de maçın hakemini tebrik ediyorum. İyi bir maç yönetti" dedi.
''ŞANS BİZDEN YANAYDI''

''Öncelikle çok mutluyuz. Şans bizden yanaydı ve galip gelen taraf biz olduk. Oyunun kontrolünü elimizde bulundurduk. Yalnız 65 ve 75. dakika aralarında biraz oyunun hakimiyetini elimizden kaçırdık, çok boş alan verdik rakibe. Neticesinde gol fırsatlarından, şansımızın da yardımıyla yararlanamadılar. Son bölümde bizim de çok gol fırsatımız oldu, yararlanamadık. İkinci golü bulsaydık maçı daha erken bitirebilirdik. Dediğim gibi, şans bizden yanaydı."

''FİNAL PASLARINDA SORUN YAŞADIK''

"Çok gol fırsatı bulduk fakat yararlanamadık, final pasları atmakta biraz karmaşık dakikalar yaşadık. Bununla alakalı olabilir. Daha yeniyiz, takımla önümüzde çalışmamız gereken daha çok şey var, bunlar düzelecektir." 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)