comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İzmir'de Aziz Yıldırım coşkusu - Fenerbahçe Haberleri

07 Mayıs 2016, Cumartesi 16:53
İzmir'de Aziz Yıldırım coşkusu - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sarı lacivertlilerin İzmir Şubesi tarafından organize edilen 1 Milyon Üye etkinliği kapsamında taraftarla bir araya geldi.

Bayraklı ilçesindeki Tac Mahal'de düzenlenen organizasyonda, kulübe yeni üye olanlara rozetlerini takan Yıldırım'a Fenerbahçeliler büyük ilgi gösterirdi.

Sarı lacivertliler Aziz Yıldırım'la fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Taraftarlardan kulübe sahip çıkmasını isteyen Aziz Yıldırım, "Fenerbahçeli olan herkes kulübe üye olsun. Yurt dışında da birçok kişiyi Fenerbahçe'ye üye yapmak için çalışıyoruz. Fenerbahçe sivil toplum örgütü olarak dünyada çok büyük bir kimliğe büründü. O kimliği daha da ilerilere taşımak durumundayız" dedi.
 
267947-haber

Kulübe üye olanların her zaman kendilerine yol göstereceğinin altını çizen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Üyelerimiz daima kulübe gelebilir, bizlerle ve çalışma arkadaşlarımızla diyalog kurabilir. Bizlere yol göstermenizi istiyoruz. Çünkü bizim antık Fenerbahçe'de yapacağımız, üreteceğimiz çok fazla bir şey kalmadı. Zamanımız da yeterli gelmiyor. Bizler amatörüz. Zevk için, sevda için Fenerbahçe'ye geldik. Kulübümüze her şeyimizi de verdik. Bütün Fenerbahçelilerin bizleri daha ileriye taşıması gerekiyor. İzmir'deki kalabalığı görünce de çok mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!