comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Özkan Sümer Trabzonspor'a teşhisi koydu

04 Ekim 2016, Salı 18:17
Özkan Sümer Trabzonspor'a teşhisi koydu

Özkan Sümer, Trabzonspor'un asıl sorununun yönetilememesi olduğunu belirtti.

FutbolArena - Trabzonspor Kulübünün eski teknik direktörü ve başkanlarından Özkan Sümer süreçle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kuzey Ekspress Gazetesi'nden Hamza Mısır'a konuşan Sümer, Trabzonspor'un asıl sorununun yönetilememesi olduğunu belirterek ''Bu işin malzemesi bilgidir. Kulüplerde olsun, kurumlarda olsun başarının değişmez malzemesi bilgidir. Yoksa patoslama gitmeyle olmuyor. Senin adamın benim adamımla hiç olmuyor. İşin adamına şiddetle ihtiyaç var.''dedi.
YANAL DEĞİŞMELİ Mİ?

Özkan Sümer ‘Ne yapılmalı, kan değişikliği yarar sağlar mı? sorumuza “ Gelecek olan insanlara imkan ortam sağlanmadığı sürece, onları doğru yönetmediğin sürece hiçbir şey değişmez. Neler yapılmasından daha çok neler yapılmaması gerektiği meselesidir. Biz esasta yapamadıklarımızla değil, yaptıklarımızla battık'' diyerek ilginç bir tesbitte bulundu.

‘ANLAMAK İSTEMEYENE!'

Özkan Sümer, Trabzonspor'un sadece takımına ve ekonomisine bakılmasının da yanlış olduğunu ifade ederek ''Asıl felaket, Trabzonspor alt yapısını kaybetti. Trabzonspor bir düzelme yaşayacaksa kendi kaynaklarına şiddetle ihtiyaç var. Anlamak istemeyen bir insana da kimse bir şey anlatamaz. Kalkıp ta kabullenmeyi de onaylamam ama bir kısım uyarılar ve mesajlar devam etmeli. Takım iyi, kötü demekle iş çözülmez. Trabzonspor'a özgü doğrular için bir arayış ve anlayış öne çıkmalı.'' şeklinde mesajlar verdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.