comScore

Sivasspor Sivasspor

Ziya Erdal: 'Süper Lig'e yükseleceğimize inanıyorum'

30 Aralık 2016, Cuma 16:48
Ziya Erdal: 'Süper Lig'e yükseleceğimize inanıyorum'

TFF 1. Lig ekiplerinden Sivasspor'un başarılı oyuncusu Ziya Erdal takımının hedefleri hakkında açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig'e yükseleceklerine inandıklarını belirten Ziya Erdal, Mesut Bakkal ile iyi bir grafik yakaladıklarını belirtirken "İnşallah, böyle devam eder. Çok kötü başladığımız sezonun ilk bölümünü iyi bir yerde bitirdik" dedi.
 
PSİKOLOJİK OLARAK YIKIK BİR TAKIM VARDI
 
Osman Özköylü döneminin bitimi ile takım içerisinde psikolojik olarak yıkık bir görüntü olduğunu belirten Ziya Erdal "Teknik direktörümüz Mesut Bakkal göreve geldiği zaman psikolojik olarak yıkık bir takım vardı. Şanssız bir dönemdi, 5 maçta 4 puanımız vardı. Herkes isterdi iyi gitsin ama olmadı. Bizim şanssızlığımız, Osman hocamızın şanssızlığı. Mesut hocamız böylesine zor bir dönemde göreve geldi, bu durumlara alışık bir isim. Bizi de ayağa kaldırmasını bildi. Gerek bire bir gerekse takım halinde toplantılar yaptı. Akabinde maçların da iyi gitmesiyle beraber, arkadaşlığımızı da sahaya yansıttıktan sonra peş peşe galibiyetler geldi. İnşallah, yapılacak takviyelerle ikinci yarı seri galibiyetlerimiz devam eder ve şampiyon oluruz." dedi.
 
TARAFTARDAN DESTEK BEKLİYORUZ
 
Şampiyonluk yolundan Sivasspor taraftarından destek beklediğini belirten Ziya Erdal "Sırf bizim, hocamızın ve yönetimin inanması yetmiyor. Arkamızda Sivas halkını da görmek istiyoruz"  diye konuştu.

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)