comScore

Galatasaray Galatasaray

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu hakemleri açıklandı

02 Şubat 2017, Perşembe 13:11
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu hakemleri açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu mücadelesinde oynanacak maçların hakemleri açıklandı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu karşılaşmalarının hakemleri açıklandı. Kupada Beşiktaş ile Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir ile Galatasaray arasında oynanacak kritik maçların hakemleri belli oldu.

5 Şubat Pazar günü saat 20:30'da Vodafone Arena'da oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe mücadelesini hakem Ali Palabıyık yönetecek. 4 Şubat Cumartesi günü saat 20:30'da Başakşehir Fatih Terim Stadyumunda oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu mücadelesi karşılaşmasını hakem Mete Kalkavan yönetecek.


Beşiktaş'ın Ali Palabıyık yönetimindeki karnesi


Beşiktaş, Ali Palabıyık yönetiminde bugüne kadar 8 maça çıktı. Siyah beyazlılar bu maçlarda 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Ali Palabıyık söz konusu maçlarda Beşiktaş'a 20 sarı, 1 kırmızı kart çıkarırken raki takımlara 19 sarı, 1 kırmızı kart gösterdi. Siyah beyazlılar, Palabıyık yönetiminde son 2 maçını kazanırken, son 4 karşılaşmada mağlubiyet almadı.

 

Fenerbahçe'nin Ali Palabıyık yönetimindeki karnesi


Fenerbahçe, Ali Palabıyık yönetiminde oynadığı 12 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Sarı lacivertliler bumaçlarda 35 sarı 5 kırmızı kart görürken, rakip takımlar 32 sarı, 3 kırmızı kart gördü. Fenerbahçe, bu sezon Ali Palabıyık yönetiminde oynadığı 3 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik elde etti. Bu 3 karşılaşmada da sarı lacivertli takımın rakipleri kırmızı kart gördü.


Galatasaray'ın Mete Kalkavan yönetimindeki karnesi


Galatasaray, Mete Kalkavan yönetiminde oynadığı 16 maçta 9 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Sarı kırmızılılar bu maçlarda 33 sarı, 1 kırmızı kart görürken rakipleri 36 sarı, 5 kırmızı kart gördü. Galatasaray, Palabıyık yönetiminde son 8 maçta ise 5 galibiyet, 3 beraberlik elde etti. Bu maçlarda sarı kırmızılıların rakiplerine 3 kez kırmızı kart çıktı.


Başakşehir'in Mete Kalkavan yönetimindeki karnesi


Medipol Başakşehir, Mete Kalkavan yönetiminde oynadığı 10 maçta 2 galibiyet, 5 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Başakşehir'e bu maçlarda 22 sarı kart gösterilirken, rakiplerine 21 sarı, 1 kırmızı kart çıktı. Başakşehir, Mete Kalkavan yönetiminde son 4 maçını ise kaybetmedi. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)