comScore

Zigara fiyatlarına zam mı geldi? 3 Ağustos sigara zammı sonrası güncel sigara fiyatları! (2019 Viceroy, Kent Switch fiyatları)

02 Ağustos 2019, Cuma 18:50
Zigara fiyatlarına zam mı geldi? 3 Ağustos sigara zammı sonrası güncel sigara fiyatları! (2019 Viceroy, Kent Switch fiyatları)

Viceroy ne kadar oldu? Kent Switch zamlandı mı? Pall Mall fiyatı ne oldu? 3 Ağustos sigara zamları, yeni sigara zamlarından sonra güncel sigara fiyatları haberimizde.

British American Tobacco şirketi bünyesinde bulunan sigaralara zam geldi. BAT, müşterilerine yaptığı yazılı açıklama ile yeni sigara zamlarını kalem kalem açıkladı. Yaşanan bu gelişme sonrasında sigara içen vatandaşlar internet ortamında sigaraya zam mı geldi? Yeni sigara zamları nasıl oldu? Sigaraya zam geldi. 2019 Sigara zamları. 2 Ağustos Sigara zammı aramalarını gerçekleştirmeye başladı.


Sigara zammı 3 Ağustos 2019 (Güncel sigara fiyatları)


Ülkemizde British American Tobacco ismi ile faliyet gösteren şirkete ait sigaralara zam geldi. British American Tobacco firması gönderdiği SMS ile yeni sigara zamlarını açıkladı. İşte Viceroy, Kent Switch, Pall Mall gibi ülkemizde en çok tüketilen sigara markalarına gelen zamlar.

KENT PRG (BLUE, GREY, WHİTE) 15 TL
KENT D-LONG (BLUE, GREY, WHİTE) 15 TL
KENT SWİTCH: 16 TL
KENT (NANO): 18 TL
ROTHMANS: 14 TL
VİCEROY: 14,5 TL
PALL MALL: 14,5 TL
TEKEL 2000: 14 TL
SAMSUN: 14 TL
MALTEPE: 14 TL


SİGARA ZAM YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!