comScore

FutbolArena TV

Zidane ve Ramos, Galatasaray maçı öncesi basın toplantısı düzenedi

21 Ekim 2019, Pazartesi 17:16

Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacak olan Real Madrid cephesi, kritik maç öncesi Türk Telekom Stadyumu'nda basın toplantısı düzenledi. Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane ve takımın başarılı futbolcusu Sergio Ramos, Galatasaray maçından önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Real Madrid otobüsünün İstanbul'da trafiğe takılması nedeniyle toplantı gecikmeli olarak başladı.
 

Sergio Ramos, Galatasaray - Real Madrid maçı açıklamaları


Sergio Ramos basın toplantısındaki açıklamalarında "Hoş olmayan sonuçlar aldık. Galatasaray maçında 3 puan almak istiyoruz. Herkes Zidane'ı çok seviyor, kendisine güveniyoruz. Önümüzdeki maçlarda daha iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Kendimizi daha çok geliştirmeliyiz. Mallorca maçında hak etmediğimiz bir sonuç aldık. Her zaman sonuna kadar savaşmalıyız." ifadelerini kullandı.

SERGİO RAMOS'A JOSE MOURİNHO SORUSUJose Mourinho'nun Real Madrid'in başına geleceği hakkında gelen soruyu yanıtlayan Ramos, "Herkes istediğini düşünebilir, bunlara saygı duyuyorum. Ancak biz bunları aşmalıyız, daha iyi sonuçlar almaya başlamalıyız. Zidane'ın Real Madrid için tüm yaptıklarından sonra biraz daha saygıyı hak ettiğini düşünüyorum" dedi.

SERGİO RAMOS'UN FALCAO YORUMU

Türkiye ve Radamel Falcao hakkında gelen soruya yanıt veren Ramos, "Falcao çok büyük bir oyuncu. Oynarsa bize karşı ciddi engel teşkil edecektir. Türkiye'de çok güzel karşılandık. Burada çok güzel ambiyanslar ve kalabalık tribünler önünde maçlar oynadık." dedi.
 

Zinedine Zidane, Galatasaray - Real Madrid maçı basın toplantısı


Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane basın toplantısında "Şampiyonlar Ligi'ne kötü başladık. Yarın kazanmak için elimizden geleni yapacağız. 18 yıldır Real Madrid'deyim, baskıya alışkınım. Baskı elbette olacak ama bu tür atmosferlerde oynamaya alışığız. Çok fazla maç oynayacağız ve yarından itibaren 3 puan alarak buna başlamak istiyoruz." dedi.

ZİDANE'DAN  MOURİNHO SORUSUNA TEPKİ

Zidane, Mourinho hakkında gelen sorular üzerine, "Geçmiş, geçmişte kaldı. Ben her zaman pozitif olacağım. Çok fazla isim geçiyor. Konuşulanlar elbette beni rahatsız ediyor. Yarın kaybedersek ne olacağını cevaplayacak olan başkandır. Kalan tüm maçlarımızı, yarından başlayarak kazanmak istiyoruz. Biz Real Madrid'iz. Hata yapma lüksümüz yok ancak futbolda bazen bunlar oluyor. Ben burada kalmak istiyorum ama takımın başında kalıp kalmayacağımı başkana sormalısınız." dedi.

Real Madrid Videoları