comScore

Zeydan Karalar kimdir? Zeydan Karalar kaç yaşında, nereli?

29 Mart 2019, Cuma 15:44
Zeydan Karalar kimdir? Zeydan Karalar kaç yaşında, nereli?

Adana'da nefesler tutuldu 31 Mart akşamı yapılacak belediye seçimlerine çevrildi. Zeydan Karalar ile Hüseyin Sözlü'nün yarışı ise büyük nefes kesiyor. CHP'nin adayı Zeydan Karalar kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.

FutbolArena - Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar seçim çalışmalarına devam ediyor. Zeydan Karalar'ın seçim çalışması vatandaşlar tarafından sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Vatandaşlar Zeydan Karalar kimdir, Zeydan Karalar ne iş yapıyor? Zeydan Karalar kaç yaşında? sorularını yanıtını arıyor.


CHP Adana Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar kimdir? Zeydan Karalar nereli?


31 Mart yerel seçim öncesinde tüm Türkiye'de nefesler tutulmuş durumda. Konuyla ilgili birçok vatandaş seçime kısa bir süre kala partilerin belediye başkan adaylarını araştırıyor. CHP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ise Zeydan Karalar internet ortamında sıkça aranan belediye başkanı adayları arasında yer alıyor.

4 senedir CHP Seyhan Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Zeydan Karalar, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimde MHP ve AKP'nin ortak adayı Hüseyin Sözlü ile yarışacak.


Adana Belediye seçimi anketleri, Adana'da seçimi kim kazanacak 


31 Mart Pazar günü Adana'da Zeydan Karalar ile Hüseyin Sözlü yarışacak. İYİ Parti ve CHP'nin ortak adayı Zeydan Karalar ile AKP ile MHP'nin ortak adayı olan Hüseyin Sözlü'nün yarışı vatandaşlar tarafından büyük merakla bekleniyor.

Anket firmaları Zeydan Karalar ile Hüseyin Sözlü arasındaki farkın çok az olduğu, yarışın kafa kafaya gideceğini ön görüyor. 31 Mart Pazar günü yapılacak seçim ile birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını 4 sene boyunca üstelenecek aday belirlenecek.
 

Adana yerel seçim yorumları için tıklayın


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"