comScore

Zenit Zenit

Zenit, Mancini'nin sözleşmesini feshetti

13 Mayıs 2018, Pazar 13:25
Zenit, Mancini'nin sözleşmesini feshetti

Rusya Ligi'nde Zenit'i çalıştıran teknik direktör Roberto Mancini'nin sözleşmesi feshedildi.

FutbolArena Dış Haberler - Rusya Ligi'nde Zenit'i çalıştıran Roberto Mancini'nin sözleşmesini feshedildi. İtalya Milli Takımı'nın başına geçecek olan Mancini'nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği açıklandı. 
 

Roberto Mancini, İtalya'nın başına mı geçiyor?


İtalyan basınında yer alan habere göre Dünya Kupası vizesi alamayan İtalyan'lar milli takımın başında eski Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'yi getiriyor. Zenit ile sözleşmesini karşılıklı anlaşarak fesheden Mancini, 13 milyon Euroluk paradan da vazgeçti.
 

Roberto Mancini kariyeri

 

Roberto Mancini (d. 27 Kasım 1964, Iesi) İtalyan teknik direktör ve eski futbolcu. Roberto Mancini, 28 yaşında eşi Federica Mancini ile evlendi. Hristiyan olan Mancini, bir röportajda ailece Katolik olduklarını ifade etti. Mancini ailesinin 2 erkek ve 1 kız olmak üzere 3 çocuğu bulunmaktadır. Mancini ailesinin oğulları Filippo Mancini ve Andrea Mancini'de babaları gibi futbolcudur. 2011 yılında Mancini'nin kişisel varlığının £19m olduğu açıklanmıştır. Kış aylarında çalıştırdığı takımların renklerini taşıyan özel atkısıyla karşılaşmalara çıkmaktadır.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!