comScore

Zehra Çilingiroğlu bikinisinin azizliğine uğradı (Zehra Çilingiroğlu kimdir, kaç yaşında?)

22 Ağustos 2019, Perşembe 19:25
Zehra Çilingiroğlu bikinisinin azizliğine uğradı (Zehra Çilingiroğlu kimdir, kaç yaşında?)

Zehra Çilingiroğlu kimdir? Zehra Çilingiroğlu kaç yaşında? Zehra Çilingiroğlu kaç doğumlu? Zehra ne zaman doğdu? Detaylar haberimizde.

Zehra Çilingiroğlu kimdir? Zehra Çilingiroğlu kaç yaşında? Zehra Çilingiroğlu İnstagram adresi. Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, kız arkadaşları ile tatile çıktı. 21 yaşındaki güzel Zehra Çilingiroğlu tatil sırasında girdiği denizde bikinisinin azizliğine uğradı. Yaşanan bu gelişme sosyal medyada çok konuşuldu.


Zehra Çilingiroğlu kimdir, kaç yaşında?


Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun birlikteliğinde dünyaya gelen 21 yaşındaki Zehra Cilingiroğlu, tatilin keyfini çıkarmaya devam ediyor. Önceki günlerde arkadaşları ile Çeşme, Dalyan'da tatil planlayan Zehre Çilingiroğlu, denize girdiği sırada bikinisinin azizliğine uğradı. Zehra Çilingiroğlu, görüntülendiğini fark edince utangaç tavırlarla yüzmeye devam etti ve arkadaşlarının yanına döndü.
 

Zehra Çilingiroğlu kimdir?


1998 doğumlu 21 yaşında olan Zehre Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları. Eğitimini Westminster Unitersitesi'nde sürdüren Zehra Çilingiroğlu'nun Hüseyin Kaya Çilingiroğlu adında bir erkek kardeli bulunuyor. Sosyal medyada da sürekli aktif olan Zehra Çilingiroğlu'nun Instagram'da paylaştığı fotoğraflar oldukça büyük beğeni topluyor. 


Zehra Çilingiroğlu'nun Instagram adresi için tıklayın


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!