comScore

Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm İZLE - Zalim İstanbul son bölüm İZLE - Zalim İstanbul 9 Eylül Pazartesi 10. bölüm full tek parça İZLE)

10 Eylül 2019, Salı 00:15
Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm İZLE - Zalim İstanbul son bölüm İZLE - Zalim İstanbul 9 Eylül Pazartesi 10. bölüm full tek parça İZLE)

Zalim İstanbul dizisi Kanal D'de yeni sezonda ilk bölümüyle yayınlandı. Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölümü olan Zalim İstanbul son bölümü izlemek isteyenler için Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölümü olan Zalim İstanbul son bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara geldi. 9 Eylül Pazartesi günü Zalim İstanbul yeni seozn ilk bölümü yayınlandı ve yine büyük bir heyecanla izleyenleri ekranlara kitledi. Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm olan Zalim İstanbul son bölümü izlemek isteyenler için Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm olan Zalim İstanbul son bölüm özetine ve diğer tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Zalim İstanbul 10. bölüm özeti (Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm Kanal D)


Cemre'nin, Nedim'i kaçırışı köşkte taş taş üstünde bırakmaz. Agah yeğeninden bir haber alabilmek için memleket dahil çalınmadık kapı bırakmaz. Seher kızının da derdinin de peşindedir. Ceren annesini yanına çekmek için mağduriyetini son damlasına kadar kullanır. Seher ise eti tırnaktan ayırmamaya kararlıdır ta ki Neriman kozunu oynayana kadar. Seher şimdi hem kızlarının bağını hem de sırrını korumak zorundadır. Şeniz, Cemre ve Nedim'i herkesten önce bulmak için elindeki tüm imkanları kullanır. Tabii bu arada Cenk'e yakalandığının farkında değildir. Cenk annesinden bir adım öne geçtiğinde ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
Deniz Uğur
Mine Tugay
Ozan Dolunay
Simay Barlas
Berker Güven
Bahar Şahin
Sera Kutlubey
İdris Nebi Taşkan

 

Zalim İstanbul dizisi Kanal D yeni sezon ilk bölüm İZLE (Zalim İstanbul 10. bölüm İZLE)


Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölümü olan Zalim İstanbul 10. bölümüyle ekranlara geldi. Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm olan Zalim İstanbul 10. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm izle, Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul 10. bölüm izle, Zalim İstanbul 9 Eylül Pazartesi son bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm olan Zalim İstanbul 10. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)