comScore

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE - Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanı İZLE

10 Eylül 2019, Salı 01:14
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE - Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanı İZLE

Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölümü Zalim İstanbul 10. bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 11. bölüm yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul yeni sezonda ilk bölümüyle ekranlara geldi. Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm olan Zalim İstanbul 10. bölümün yayınlanmasının ardından Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 10. bölüm özetiyle birlikte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 


 

Zalim İstanbul 10. bölüm özeti (Zalim İstanbul yeni sezon ilk bölüm Kanal D)


Cemre'nin, Nedim'i kaçırışı köşkte taş taş üstünde bırakmaz. Agah yeğeninden bir haber alabilmek için memleket dahil çalınmadık kapı bırakmaz. Seher kızının da derdinin de peşindedir. Ceren annesini yanına çekmek için mağduriyetini son damlasına kadar kullanır. Seher ise eti tırnaktan ayırmamaya kararlıdır ta ki Neriman kozunu oynayana kadar. Seher şimdi hem kızlarının bağını hem de sırrını korumak zorundadır. Şeniz, Cemre ve Nedim'i herkesten önce bulmak için elindeki tüm imkanları kullanır. Tabii bu arada Cenk'e yakalandığının farkında değildir. Cenk annesinden bir adım öne geçtiğinde ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
Deniz Uğur
Mine Tugay
Ozan Dolunay
Simay Barlas
Berker Güven
Bahar Şahin
Sera Kutlubey
İdris Nebi Taşkan


 

Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanı İZLE KANAL D


Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 10. bölümü izledikten sonra dizinin heyecan dolu yeni fragmanı olan Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmaın olan Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanını izlemek için Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle, Zalim İstanbul 11. bölüm fragmanı izle, Zalim İstanbul kanal d yeni bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)