comScore

Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı İZLE - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE

14 Mayıs 2019, Salı 01:47
Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı İZLE - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE

Zalim İstanbul dizisi 8. bölüm fragmanı yayınlandı.  Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Zalim İstanbul dizisinin 7. bölümü yayınlandıktan sonra Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki Zalim İstanbul dizisi son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümünde neler oldu? Ceren, Şeniz'in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher'in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölüm özetiyle birlikte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Zalim İstanbul 7. bölüm özeti


Ceren, Şeniz'in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher'in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar. Agah ve Seher yüzleşmekten korktukları karşılaşmanın ortasına düşerler. Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk'i suçlarken. Cenk durumun ciddiyetinin farkında değildir. Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren'e hayatının şokunu yaşatacaktır. Öte yandan Cemre, Nedim'in gerileyişinin peşini bırakmaya niyetli değildir, bunun için attığı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır. Tüm bunların yanında Agah'ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü için diken üstünde günleri işaret eder.

ZALİM İSTANBUL DİZİSİ
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
Deniz Uğur
Mine Tugay
Ozan Dolunay
Simay Barlas
Berker Güven
Bahar Şahin
Sera Kutlubey
İdris Nebi Taşkan
 

Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı Kanal D İZLE


Zalim İstanbul dizisi son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümün yayınlanmasının ardından Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.