comScore

Zalim İstanbul 7. bölüm İZLE - Zalim İstanbul 13 Mayıs son bölüm İZLE (Zalim İstanbul son bölüm full tek parça İZLE 13 Mayıs 2019 Pazartesi)

14 Mayıs 2019, Salı 00:19
Zalim İstanbul 7. bölüm İZLE - Zalim İstanbul 13 Mayıs son bölüm İZLE (Zalim İstanbul son bölüm full tek parça İZLE 13 Mayıs 2019 Pazartesi)

Zalim İstanbul dizisi son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümü kaçıranlar için Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölüm özetiyle birlikte Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümü izlemek için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Kanal D'de yayınlanan Zalim İstanbul dizisi 7. bölümüyle ekranlara geldi. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümünde yine büyük bir heyecan yaşandı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümünü kaçıranlar için Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölüm özetini habermizde derledik. Ayrıca Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümü full izlemek için diğer tüm detaylar yine haberimizde. Başrollerinde Mine Tugay ve Fikret Kuşkan gibi usta oyuncuların oynadığı Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölüme dair tüm detaylar haberimizde. 
 

Zalim İstanbul 7. bölüm özeti (13 Mayıs 2019 Pazartesi Zalim İstanbul son bölüm)


Ceren, Şeniz'in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher'in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar. Agah ve Seher yüzleşmekten korktukları karşılaşmanın ortasına düşerler. Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk'i suçlarken. Cenk durumun ciddiyetinin farkında değildir. Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren'e hayatının şokunu yaşatacaktır. Öte yandan Cemre, Nedim'in gerileyişinin peşini bırakmaya niyetli değildir, bunun için attığı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır. Tüm bunların yanında Agah'ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü için diken üstünde günleri işaret eder.

ZALİM İSTANBUL DİZİSİ
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
Deniz Uğur
Mine Tugay
Ozan Dolunay
Simay Barlas
Berker Güven
Bahar Şahin
Sera Kutlubey
İdris Nebi Taşkan


 

Zalim İstanbul 7. bölüm Kanal D İZLE (13 Mayıs 2019 Pazartesi)


Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümüyle yayınlandı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul 13 Mayıs son bölüm izle, Zalim İstanbul son bölüm full izle, Zalim İstanbul 7. bölüm full izle, Zalim İstanbul son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 7. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.