comScore

Zalim İstanbul 3. bölüm full tek parça İZLE - Zalim İstanbul 15 Nisan son bölüm full İZLE (Zalim İstanbul son bölüm İZLE)

16 Nisan 2019, Salı 01:11
Zalim İstanbul 3. bölüm full tek parça İZLE - Zalim İstanbul 15 Nisan son bölüm full İZLE (Zalim İstanbul son bölüm İZLE)

Zalim İstanbul dizisi son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümüyle ekranlara geldi. Zalim İstanbul son bölümünde neler yaşandı? Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Kanal D'nin yeni dizisi Zalim  İstanbul 3. bölümüyle ekranlara geldi. Başrolünde Mine Tugay'ın oynadığı Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümünde yine heyecan doruktaydı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümünü kaçıranlar için Zalim İstanbul son bölüm özeti ve aynı zamanda Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölüm özetine dair tüm detaylar haberimizde. 

ZALİM İSTANBUL DİZİSİ
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
Deniz Uğur
Mine Tugay
Ozan Dolunay
Simay Barlas
Berker Güven
Bahar Şahin
Sera Kutlubey
İdris Nebi Taşkan


Zalim İstanbul 15 Nisan 2019 3. bölüm özeti


Damla elinde Civan'ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir.  Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk'in her seferinde Nedim'e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim'e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir. Cemre kendisine gelen telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez. Seher ve Şeniz'in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan'ın içi ezilirken, üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorunda kalır. Civan, kendisine kurulan tuzaktan habersiz özgürlüğüne gittiğini zanneder. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken, Agah Karaçay'ın kapısı bir kez daha çalınacaktır.


Zalim dizisi konusu


Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir slagonu ile yayın hayatına başlayacak Zalim İstanbul dizisinde aslen Artvinli olan zengin iş adamı Agah Karaçay'ın yeğeni Nedim için Artvin'den temiz süt emmiş bir gelin getirmek istemesi ile başlar. Agah Karaçay çok zengindir her türlü imkanı vardır ama yeğeni Nedim tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Agah Karaçay'ın güzel eşi Yeliz oldukça havalı bir İstanbul hanım efendisidir. Oğlu Cenk'i yurt dışında okutan Yeliz Agah'ın yeğeni Nedim'i ise evinde görmek istemez. Seher ise çocukları ile Agah beyin boğaza nazır yalısında işe başlar ve çocukları ile yalının müştemilatında yaşamaya başlar. (Dizi Seti TV)

 

Zalim Dizisi Kanal D 15 Nisan 2019 Pazartesi 3. bölüm


Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümüyle yayınlandı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul 15 nisan son bölüm izle, Zalim İstanbul son bölüm full izle, Zalim İstanbul 3. bölüm full izle, Zalim İstanbul son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Zalim İstanbul son bölüm olan Zalim İstanbul 3. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)