comScore

Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı izle - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE

25 Kasım 2019, Pazartesi 23:53
Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı izle - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE

Zalim İstanbul dizisinin son bölümü olan Zalim İstanbul 20. bölüm yayınlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Kanal D'de Zalim İstanbul dizisi 25 Kasım 2019 Pazartesi günü 20. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Zalim İstanbul dizisi son bölümünden sonra Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? En büyük darbesini ise en sona saklamıştır. Agah ve Şeniz bunu duyunca şok geçirir. Çünkü Nedim, köşk ve tüm şirketi amcasından geri almak istemektedir. Nedim şirketi geri alacak mı? Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Zalim İstanbul dizisi yeni bölüm özeti


Nedim, planlarını uygulamaya geçiyor! Planları doğrultusunda Ceren'i köşke getiren Nedim, Agah'ın sert tavrıyla karşılaşır. Ancak Agah yeğeninden hiç ummadığı bir tepki alır. Nedim, oyunu en kirli şekilde oynamaya kararlıdır. Ceren'in bundan böyle yanlarında kalacağını söyler. Şaşkına dönen Agah ne diyeceğini bilemez. Çünkü köşk onun olduğu kadar Nedim'indir de aynı zamanda. Nedim, Cemre ve Cenk ile de bir konuşma gerçekleştirir. Cemre, Nedim'in tüm bu yaptıklarına inanamaz. 


 

Zalim İstanbul son bölümde neler oldu?


Nedim, yavaş yavaş intikam planını uygulamaya başlıyor. Ceren'in kaldığı eve giderek ilk hamlesini yapıyor. Ceren, Nedim'deki değişim yüzünden büyük korku ve şaşkınlık yaşıyor. Anlam veremediği yakınlığı yüzünden tedirgin oluyor. Cemre, Nedim'in kendisinden uzak hallerinden dolayı büyük merak içindedir. Bir şeyler planladığı hissetse de, adını koyamıyor. Özellikle Şeniz ve Cenk, diken üstünde bir hayatın içine düşüyorlar. Hal böyleyken Nedim herkesi çok şaşırtan bir durum yaratıyor. Amcası Agah'ı bile karşısına alacağı bu hamle köşkte deprem etkisi yaratıyor.
Damla, annesi Şeniz ve babası Agah'ın ayrılma kararı karşısında kendince bir karar alıyor. Evi terk ederek telefonlarını kapatıyor. Şeniz ve Agah, Damla'yı bulmak için köşkte seferberlik ilan ediyorlar. Damla, yerini bir tek Civan'a söylüyor. Civan, Damla'nın yanına giderek ona kendince destek olurken, Cenk'in öfkesini üstünde topluyor. Cemre'nin, kendisini korkutan mesajı ile Damla'nın yerini bildirmek zorunda kalıyor. Damla eve döndükten sonra Cenk ve Cİvan karşı karşıya kalıyor. Seher, oğlu Civan ile Cenk arasındaki öfke dolu anlara şahit oluyor; fakat, nedenini anlamıyor..
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
AGAH KARAÇAY

Deniz Uğur
SEHER YILMAZ

Mine Tugay
ŞENİZ KARAÇAY

Ozan Dolunay
CENK KARAÇAY

Simay Barlas
DAMLA KARAÇAY

Berker Güven
NEDİM KARAÇAY

Bahar Şahin
CEREN YILMAZ

Sera Kutlubey
CEMRE YILMAZ

İdris Nebi Taşkan
CİVAN YILMAZ
 

Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı Kanal D


Zalim İstanbul dizisi son bölüm olan Zalim İstanbul 20. bölümün yayınlanmasının ardından Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle, Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanı izle, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 21. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!