comScore

Zalim İstanbul 20. bölüm full tek parça izle Kanal D (Zalim İstanbul yeni bölüm İZLE)

25 Kasım 2019, Pazartesi 23:52
Zalim İstanbul 20. bölüm full tek parça izle Kanal D (Zalim İstanbul yeni bölüm İZLE)

Kanal D'de Zalim İstanbul dizisi 25 Kasım 2019 Pazartesi akşamı 20. bölümü ile yayınlandı. Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul yeni bölüm izle, Zalim İstanbul 20. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul 20. bölümü ekranlara geldi. Kanal D ekranında Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 25 Kasım 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünde Cemre Nedim'in yaptıklarına inanamazken, Cenk öfke ile karşısına çıkar. Nedim'in, Cenk ve Cemreye evden ne zaman taşınacaklarını sorması Cenk için son damladır. Cenk kararlıdır; Nedim savaş istiyorsa, savaşacaktır. Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Zalim İstanbul yeni bölüm izle, Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul Kanal D izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Zalim İstanbul 20. bölümde neler oldu? (Zalim İstanbul yeni bölüm)


Nedim ve Ceren'i karşılarında el ele gören köşk halkı şaşkına döner. Şoku atlatan Agah Ceren'i evden göndermek isterken karşısına çıkan Nedim, Agâh için yıkım olur. Cenk ve Damla, köşkün sahibi benim diyen Nedim karşısında şaşkına dönerken Şeniz bu durumu fırsata çevirme çabasındadır.

Cemre'nin Nedim'e duyduğu aşk Cenk'i çileden çıkartır. Cemre'nin hisleriyle yüzleşmesini sağlayacak bir konuşma yapar. Nedim ile Cemre'nin arasındaki hisler Cenk'in canını fazlasıyla yakmaktadır. Cemre ise kendine bile itiraf etmekte zorlandığı hisleriyle baş başa kalır.
Nedim, Ceren ile bir anlaşma yapar. İntikam planı için piyonunu bulmuştur. Cenk ve Nedim sonunda karşı karşıya gelir. Aralarındaki gerilim hızla tırmanmaya başlamıştır. Cenk ve Nedim arasında neler olacak?

ZALİM İSTANBUL 20. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Zalim İstanbul dizisi Nedim'e ödül (Berker Güven)


İstanbul-Azerbaycan Dostluk Derneği'nin organizasyonuyla bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Gecesi, iki ülkenin sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından önemli isimleri bir araya getirdi. Zalim İstanbul'da "Nedim" karakterini canlandıran Berker Güven, geceden ödülle döndü.

Her pazartesi akşamı Kanal D'de yayınlanan Zalim İstanbul'un ekrana gelen son bölümünde, tekerlekli sandalyede yıllarca mahkûm olduktan sonra ayağa kalkıp yürümeye başlayan Nedim (Berker Güven), ona zor günler yaşatan herkesten tek tek intikamını almaya başladı.
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
AGAH KARAÇAY

Deniz Uğur
SEHER YILMAZ

Mine Tugay
ŞENİZ KARAÇAY

Ozan Dolunay
CENK KARAÇAY

Simay Barlas
DAMLA KARAÇAY

Berker Güven
NEDİM KARAÇAY

Bahar Şahin
CEREN YILMAZ

Sera Kutlubey
CEMRE YILMAZ

İdris Nebi Taşkan
CİVAN YILMAZ
 
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!