comScore

Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı izle - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE

28 Ekim 2019, Pazartesi 23:28
Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı izle - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı İZLE

Zalim İstanbul dizisinin son bölümü olan Zalim İstanbul 16. bölüm yayınlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Kanal D'de Zalim İstanbul dizisi 28 Ekim 2019 Pazartesi günü 16. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Zalim İstanbul dizisi son bölümünden sonra Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cenk kan vermek üzere iken, son anda kararını değiştirir ve hastaneden kaçar. Agah oğlunun peşine takılır, neden hastaneden kaçtığını sorgular. Cenk artık köşeye sıkışmıştır ve gerçek ortaya çıkınca babasına karşı yaşayacağı utancın büyüklüğü ile ilk kez karşı karşıya kalır. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Zalim İstanbul son bölüm özeti


Agah, ev halkına Nedim'i Londra'ya yolladığını söyler. Bu herkes için şaşırtıcıdır. Özellikle de Cemre, Nedim için katlandığı her şeyin boşa gittiğini düşünür.

Diğer taraftan Ceren'in bebeği için yapılan babalık testinin sonuçları beklenmektedir. Cenk artık yolun sonuna geldiğini düşündüğü için bir kaçış planı yapar. Ceren de bu plana dahil olacaktır. Ve bu durum Şeniz tarafından hiç hoş karşılanmaz.
Agah'ın Cemre konusunda bazı planları vardır. Cemre hiç beklemediği bir anda Agah'ı karşısında bulur.


 

Nedim Karaçay kimdir? (Berker Güven)


Agah Bey'in vefat eden abisinin oğlu. Çocukluk döneminde hala gizemini koruyan bir kaza ile çatıdan düşüp felç geçirmiştir. Amcası, Nedim'in geçirdiği kazadan dolayı hep kendini suçlamış ve abisinin emanetini gözünden ayırmamaya yemin etmiştir. Nedim tekerlekli sandalyeye muhtaç halde yaşarken amcası dışında destekçisi olmamıştır. Zaman zaman düzelme belirtileri gösterse de yine akıl almaz bir şekilde sağlık durumu gerilemiştir. Nedimin düzelme belirtilerinden rahatsız olanlar, Nedim' in şahit olduklarını da hatırlamaması için de elinden geleni yapacaktır. 
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
AGAH KARAÇAY

Deniz Uğur
SEHER YILMAZ

Mine Tugay
ŞENİZ KARAÇAY

Ozan Dolunay
CENK KARAÇAY

Simay Barlas
DAMLA KARAÇAY

Berker Güven
NEDİM KARAÇAY

Bahar Şahin
CEREN YILMAZ

Sera Kutlubey
CEMRE YILMAZ

İdris Nebi Taşkan
CİVAN YILMAZ
 

Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı Kanal D


Zalim İstanbul dizisi son bölüm olan Zalim İstanbul 16. bölümün yayınlanmasının ardından Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle, Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanı izle, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı olan Zalim İstanbul 17. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)