comScore

Zalim İstanbul 16. bölüm full tek parça izle Kanal D (Zalim İstanbul yeni bölüm İZLE)

28 Ekim 2019, Pazartesi 23:27
Zalim İstanbul 16. bölüm full tek parça izle Kanal D (Zalim İstanbul yeni bölüm İZLE)

Kanal D'de Zalim İstanbul dizisi 28 Ekim 2019 Pazartesi akşamı 16. bölümü ile yayınlandı. Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul yeni bölüm izle, Zalim İstanbul 16. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul 16. bölümü ekranlara geldi. Kanal D ekranında Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 28 Ekim 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünde Nedim'i görmek isteyen bir kişi vardır. Bu Nedim'i şaşırtır. Nedim'i görmeye gelen kişi kim? Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Zalim İstanbul yeni bölüm izle, Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul Kanal D izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Zalim İstanbul 16. bölümde neler oldu? (Zalim İstanbul yeni bölüm)


Ceren'in bebeğine yapılan babalık testi herkesi sıkıntılı bir durumun içine sokar. Özellikle de Cenk başına geleceklerden dolayı tedirgindir. Seher ve Agah'ın içi huzursuzdur. İkisi de içten içe çıkacak sonucu tahmin etmelerine rağmen itiraf etmek istemezler.

Nedim'in sağlığı gün geçtikçe ilerleme kaydeder. Uygulanan tedavide Nedim'in hayatına etki eden insanların fotoğrafları gösterilir. Nedim'in bu fotoğraflara verdiği tepkiler Karaçay Köşkü için dönüm noktası olacaktır.  Öte yandan Cemre ve Agah bir yüzleşme yaşar. 
ZALİM İSTANBUL 16. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Zalim İstanbul dizisi Nedim köşke geri dönecek mi?


Cemre, Nedim'in köşkten gönderilmesinin şokunu yaşarken, nereye ve neden gönderildiğinin peşine düşer. Seher, Ceren'den babalık testi yapılacağını öğrenip soluğu Agâh'ın yanında almıştır. Agâh, Seher'e açıklama yapamazken Seher'i içine düşürdüğü kurtla gönderir.

Agâh, Nedim'i Londra'ya gönderdiğini açıklar. Cemre haberin şaşkınlığını üstünden atamadan Cenk'in boşanmak için başvuruda bulunduğunu öğrenir.  Şeniz ise, Agâh'ın Nedim'in iyileşmesinden umudunu kestiğini düşünerek rahatlar. 

Bütün bu olanlardan uzakta ise Nedim'e gelecek davetsiz misafir, Nedim'in çaresi olacaktır.
 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
AGAH KARAÇAY

Deniz Uğur
SEHER YILMAZ

Mine Tugay
ŞENİZ KARAÇAY

Ozan Dolunay
CENK KARAÇAY

Simay Barlas
DAMLA KARAÇAY

Berker Güven
NEDİM KARAÇAY

Bahar Şahin
CEREN YILMAZ

Sera Kutlubey
CEMRE YILMAZ

İdris Nebi Taşkan
CİVAN YILMAZ
 
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"