comScore

Zalim İstanbul 13. son bölüm full tek parça İZLE (Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı Kanal D izle)

01 Ekim 2019, Salı 00:50
Zalim İstanbul 13. son bölüm full tek parça İZLE (Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı Kanal D izle)

Kanal D'de Zalim İstanbul 13. bölümü ile ekranlara geldi. Zalim İstanbul yeni bölüm izle, Zalim İstanbul son bölüm ve Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Kanal D'nin reyting rekorları kıran başarılı dizisi Zalim İstanbul 13. bölümü ile 30 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınlandı. Zalim İstanbul son bölümde neler yaşandı? Zalim İstanbul yeni bölüm izlemek isteyenler ve Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Zalim İstanbul dizisinin 13. bölümünde Cemre, Cenk'ten gelen sıra dışı teklifi kabul etmez. Cenk, Nedim'e yardım etmek için başka şansı olmadığını söylese de Cemre için bu söz konusu bile değildir.
 

Zalim İstanbul son bölümde neler oldu? Zalim İstanbul 13. bölüm izle


Ceren'i, Nedim'e eziyet ederken yakalayan Seher kızından hesap sorarken, Agah ana kız kavgasının ortasına düşer. Seher, kızının bir yanda Nedime eziyetinin, bir yanda dilinden düşürmediği Cenk'in hesabını sormaya kararlıdır. Cemre ise, Nedim'e yardım etmek için kendi bildiği yoldan gitmeye kararlıdır. Bunun için de yine Cenk'in yardımına ihtiyacı vardır. Nedim için kurdukları yeni plan eyleme geçse de onları bekleyen kötü sürprizden haberleri olmaz. Attıkları her adım Şeniz tarafından engellenen Cenk ve Cemre'nin artık tek bir şansı vardır.

ZALİM İSTANBUL 13. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları


Fikret Kuşkan
AGAH KARAÇAY

Deniz Uğur
SEHER YILMAZ

Mine Tugay
ŞENİZ KARAÇAY

Ozan Dolunay
CENK KARAÇAY

Simay Barlas
DAMLA KARAÇAY

Berker Güven
NEDİM KARAÇAY

Bahar Şahin
CEREN YILMAZ

Sera Kutlubey
CEMRE YILMAZ

İdris Nebi Taşkan
CİVAN YILMAZ
 
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
 

Zalim İstanbul 14. bölüm fragmanı çıktı mı? Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı


Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı 14. bölümden sonra yayınlandı. Zalim İstanbul 14. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul 14. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı 14. bölümün sona ermesinden sonra ekranlara getirildi. Zalim İstanbul dizisi 14. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor. Zalim İstanbul 14. Bölüm 7 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D'de olacak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.