comScore

Zahide Yetiş doğum yaptı mı? Zahide Yetiş'in doğurdu mu? Zahide Yetiş'in çocuğu (Zahide Yetiş kimdir?)

22 Haziran 2018, Cuma 16:03
Zahide Yetiş doğum yaptı mı? Zahide Yetiş'in doğurdu mu? Zahide Yetiş'in çocuğu (Zahide Yetiş kimdir?)

Zahide Yetiş'in hamilelik süresi boyunca doğumunu merakla bekleyenler Zahide Yetiş doğum yaptı mı? Zahide Yetiş doğurdu mu? sorularına yanıt aramaya başladı. Peki Zahide Yetiş doğum yaptı mı? Zahide Yetiş çocuğu doğdu mu? Zahide Yetiş doğurdu mu? Zahide Yetiş hakkında tüm gelişmeler haberimizde. 

Zahide Yetiş doğurdu mu? Zahide Yetiş doğum yaptı mı? Ünlü sunucu Zahide Yetiş'in doğum yapıp yapmadığını merak edenler Zahide Yetiş ne zaman doğuracak diye günlerdir internet ortamında arama yapıyordu. Zahide Yetiş'in son dönemde karnı burnundayken bile program yapması dikkat çekerken, Zahide Yetiş hamilelik süresince işini bırakmadı. Sonunda Zahide Yetiş doğum yaptı mı diye merak edenler güzel gelişme geldi. 

Zahide Yetiş anne oldu. Peki Zahide Yetiş ne zaman doğurdu? Zahide Yetiş doğum yaptı mı? Zahide Yetiş'in doğum yapıp yapmadığını merak edenler için Zahide Yetiş hakkında güzel haberi Müge Anlı verdi. Zahide Yetiş'in doğum haberini ilk duyuran Atv'de program yapan Müge Anlı oldu. Müge Anlı, sezon arası verdiği programının son dakikalarında Zahide Yetiş'in doğuma gittiğini belirtti. Tüp bebek tedavisiyle hamile kalan Zahide Yetiş, 3 kilo 900 gram ağırlığında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Çift, bebeklerine 'Aras' adını verdi.

 

Zahide Yetiş kimdir?


Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada doğmuştur. "Allah'ın emir ve yasaklarına uyan" demekmiş Zahide'nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir'de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.

ZAHİDE YETİŞ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)