comScore

Yüzüklerin Efendisi alışveriş listesi nedir? Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesinde neler var? Berat Albayrak'ın Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesi ne?

20 Haziran 2018, Çarşamba 12:25
Yüzüklerin Efendisi alışveriş listesi nedir? Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesinde neler var? Berat Albayrak'ın Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesi ne?

Yüzüklerin Efendisi alışveriş listesi merak edilmeye başladı. Muharrem İnce'nin konuşmasının devamında Erdoğan'a damadığı Berat Albayrak göndermeli bir uyarıda bulundu: “Eğer eski defter açmaya çok meraklıysan, ben hazırım. Yüzüklerin efendisinin bir alışveriş listesini açıklayabiliyorum. Ne demek istediğimi sen anlarsın” Peki Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesi nedir? Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesinde neler var? 

Berat Albayrak Yüzüklerin Efendisi alışveriş listesini merak edenler, sosyal medya ve internet ortamında Berat Albayrak Yüzüklerin Efendisi alışveriş listesine dair tüm gelişmeleri araştırmaya başladı. Peki Berat Albayrak kimdir? Berat Albayrak Yüzüklerin Efendisi olayı ne? Berat Albayrak Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesinin popülarite kazanma sebebi, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün Kilis mitinginde yıllar önce yazdığı “Tatanka” isimli şiir kitabına “erotik” diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yanıt oldu. 


Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesi nedir?


Sol'da yer alan habere göre; Erdoğan'a “İki dakika delikanlı ol çık karşıma” diyen Muharrem İnce, Erdoğan'ın şiir kitabıyla ilgili yorumuna karşılık, “Kitaptan toplanan paralarla, okuduğum ilkokula fen bilgisi laboratuvarı yaptım” dedi. Muharrem İnce'nin konuşmasının devamında Erdoğan'a damadığı Berat Albayrak göndermeli bir uyarıda bulundu: “Eğer eski defter açmaya çok meraklıysan, ben hazırım. Yüzüklerin efendisinin bir alışveriş listesini açıklayabiliyorum. Ne demek istediğimi sen anlarsın”

Peki Yüzüklerin Efendisi Alışveriş listesi nedir? Berat Albayrak yaptığı açıklamada, "Bir oyu bile sokağa atma lüksü yok. Maceraya gidecek bir oy bile olmamalı. 'Bir deneyelim bakalım, sıkıldık.' diyorlar. Kimden, neyden sıkıldın? Büyümekten mi sıkıldın? Macera arayanlara güney sınırına bakmalarını öneriyorum. 15 senede Suriye ve Irak'ta 2 milyondan fazla insan öldü." ifadelerini kullanmıştı. 


Yüzüklerin Efendisi alışveriş listesine dair ise detaylar hakkında Ekşi'de yazılan bir mesajda şunları anlatıldı: Serinin ilk kitabı "Yüzüklerin kardeşliği" berator hakkında, Titreşim yüzüğünü yok etme şansı bir defalığına arathor'un oğlu berator'a verilmişti. Ancak yüzüğün de iradesi vardı ve verdiği hazdan ötürü yok etmekten vazgeçti. Karanlık yeniden tüm ordularını anharas saraylarında topluyordu. 
 

Berat Albayrak kimdir?


Berat Albayrak, 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Babasının adı Sadık Albayrak'dır. Aslen Trabzon'un Of ilçesinin Yenice köyündendir. Liseyi Özel Fatih Koleji'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonraki yıllarda 2002 yılında New York'taki Pace Üniversitesi Lubin School of Business'te finans üzerine yüksek lisans yaptı. MBA (Master of Business Administration; İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı) eğitimi sırasında Çalık Holding bünyesinde görev yaptı. Türkiye'ye döndükten sonra enerji kaynaklarının finansmanı üzerine bir de doktora yaptı. 1999 yılından itibaren de Çalık Grubu'nun yurtiçi ve yurtdışı şirketlerinde çeşitli görevlerde çalıştı. 2002 yılında çalıştığı Çalık Holding'in ABD ofisinde Finans Direktörlüğü yaptı. 2006 yılında Türkiye'ye döndü ve Çalık Holding'in Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.