comScore

Yusuf Namoğlu neden istifa etti?

12 Şubat 2019, Salı 19:33
Yusuf Namoğlu neden istifa etti?

Deniz Çoban, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifası hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifası gündeme bomba gibi düştü. Hakem yorumcusu Deniz Çoban, TRT Spor'da Namoğlu'nun bu kararını yorumladı. 


MHK Başkanı Yusuf Namoğlu istifa son dakika


Deniz Çoban şunları söyledi:

"MUSTAFA ÇULCU GEÇMİŞTE BU GÖREVİ ALINCA..."
Göreve kim gelecekse gelsin, ateşten gömleği 3 kat giyecek. Geldikten sonra çok fazla yapacak bir şeyi yok. Hırpalanmış ve özgüvenini kaybetmiş hakem topluuğuyla karşılacak. Hakemleri bu maça hazırlamak çok kolay değil. Geçmişte böyle bir görevi Mustafa Çulcu kabul etmişti ve başarılı da bir sezon geçirdi. Çok da karamsar olmayalım. Mustafa Çulcu bir yol izledi. Yasaklı hakemleri ortadan kaldırdı. Hangi hakeme en fazla yükleniliyorsa o hakeme maç verdi. Başarı olacaksa hepimizin olacak dedi ve birliktelikle sezonu kapattı. 

Deniz Çoban teklif gelmesi halinde kabul eder misiniz? sorusuna, "Böyle bir teklifin gelmesinden gurur duyarım. Ancak olmayan bir şeyin üzerinden konuşmak istemem." dedi. 

"NAMOĞLU'NUN KAFASINDA İSTİFA YOKTU"

"Benim aldığım izlenime göre Namoğlu'nun kafasında istifa etmek yoktu. Ümit Öztürk'ün Galatasaray - Trabzonspor maçındaki hatalarını değerlendirmek üzere değerlendirmeler yapılacaktı. Etraflıca oturulup, konuşulacak alınmış bir karardır bu. VAR'a geçmesi kendisinin sonunu getirdi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"