comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Yusuf Şimşek'ten oyuncularına sert eleştiri

13 Aralık 2016, Salı 15:29
Yusuf Şimşek'ten oyuncularına sert eleştiri

TFF 1. Lig'de evinde konuk ettiği Giresunspor'a 2-1'lik skorla mağlup olan Mersin İdman Yurdun'da Teknik Direktör Yusuf Şimşek karşılaşma sonrasında oyuncularını eleştirdi.  

FutbolArena - Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek karşılaşma sonrasında oyuncularına yönelik, "Mersin İdmanyurdu formasını hak etmeyen arkadaşlar bizimle bu saatten sonra olmayacak diye düşünüyorum" açıklamasını yaptı.
 
Giresunspor karşısında 2-1'lik skorla mağlup olan Mersin İdman Yurdun'da Teknik Direktör Yusuf Şimşek karşılaşma sonrasında değerlendirmede bulunurken kadroda bulunan oyuncuları hakkında çok sert ifadeler kullandı.
 
BOŞVERMİŞ OYUNCULAR VAR
 
Takım içerisinde mücadele etmeyen oyuncu grubunun bulunduğunu belirten Yusuf Şimşek karşılaşma sonrasında şu ağır ifadeleri kullandı;
 
“Ülkemiz zor günler geçiyor. Ülkemizin, polis camiamızın başı sağ olsun. Keşke bu tür şeyler olmasa da daha güzel şeyler konuşabilseydik. Tekrar tekrar başımız sağ olsun. Maça gelecek olursak, çok fazla söyleyecek bir şey yok. Aslında çok şey var söylemek istemiyorum. Böyle büyük bir camia, böyle bir şehir de oynamanın, çalışmanın verdiği avantajı bazı oyuncu arkadaşlarımız değerlendiremiyorlar. Tabi ki kötü olabilirsiniz, gol yiyebilirsiniz en azından mücadele etmen gerekiyor. Mücadele etmeyen, boş vermiş, işte geleyim, antrenmanı yapıp gideyim, maaşımı alayım gibi düşünen oyuncular var. Onları tespit ettim. Yönetimle kurulumuzla konuşup gerekeni tedbirleri alacağız. İki maçımızı gerekirse, alt yapıdaki oyuncularımızdan çıkarmak istiyoruz. Mersin İdmanyurdu formasını hak etmeyen arkadaşlar bizimle bu saatten sonra olmayacak diye düşünüyorum” dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"