comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Yusuf Şimşek: 'Transfer olmazsa giderim'

28 Aralık 2016, Çarşamba 09:05
Yusuf Şimşek: 'Transfer olmazsa giderim'

TFF 1. Lig ekiplerinden Mersin İdman Yurdu teknik direktörü Yusuf Şimşek, transfer tahtasının açılmaması durumunda istifa edeceğini söyledi. 

FutbolArena - Yaşanan maddi sıkıntılar ve ödenmesi gereken 21 milyon TL'lik borç nedeni ile transfer tahsasının açılmama riski ile karşı karşıya olan Mersin İdman Yurdun'da teknik direktör Yusuf Şimşek transfer yapamamaları durumunda takımdan ayrılacağını açıkladı
 
TRANSFER OLMAZSA GİDERİM
 
Mersin İdman Yurdu ile anlaşırken kendisine devre arasında transfer sözünün verildiğini hatırlatan Yusuf Şimşek bunun gerçekleşmemesi durumunda istifa edeceğini açıkladı.
 
Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programına konuşan Yusuf Şimşek'in açıklamaları şu yönde;
 
"Gerçekten üzücü bir durum. Biz yılmadan usanmadan çalışmaya devam ettik. Futbolcu kardeşlerimiz tebrik ediyorum. Bir galibiyetle güller açmıyor. Mersin'in değerli iş adamlarının destek vermesi gerektiğini düşünüyorum. Bandırmaspor ile oynadığımız maç 12 puanlık 15 puanlık bir maçtı nedeniyse rakiplerimiz Elazığspor ile Manisaspor puan kaybetmişti. Devreyi 9 puanla kapatmamız güzel oldu. Yönetimimiz çalışıyor, ikinci yarı bambaşka olacak. Ben anlaşırken devre arası tahta açılırsa devam edeceğim demiştim.  Biz açacak gibi transfer görüşmelerine devam ediyoruz. Düşüncem transfer tahtası açılmazsa gitmek yönünde" 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"