comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Yusuf Şimşek, Mersin İdmanyurdu'na güveniyor

25 Ekim 2016, Salı 19:34
Yusuf Şimşek, Mersin İdmanyurdu'na güveniyor

Mersin İdmanyurdu ile ilk antrenmanına çıkan Yusuf Şimşek takımına güvendiğini söyledi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'de alınan kötü sonuçların ardından teknik direktörlüğü yaşanırken, kırmızı-lacivertli ekip Yusuf Şimşe ile anlaşıldığını açıkladı.

Mersin İdmanyurdu ile ilk antrenmanına çıkan Yusuf Şimşek, Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada takımına sezonun geri kalan döneminde güvendiğini söyledi.
İşte o sözler:

"Yönetimimiz aradı, ertesi gün görüşmeye geldim ve anlaştık. Tabii ki anlaşırken kendilerinin de bizlere bir vaadi var. Devre arasında transfer tahtasını açacaklarını söylediler. Biz de buna nazaran görevi kabul ettik."

"Gerçekten iyi bir takım var. Çok büyük bir şehir. Mersin İdmanyurdu olarak şu anki yeri hak etmediğimizi düşünüyorum. İnşallah bunu en kısa zamanda yukarılara taşımak istiyoruz. Bunu başaracak güce ve kuvvete hem takım, hem yönetim, hem de camia olarak sahibiz. İnşallah Şanlıurfaspor maçı ile bunu göstereceğiz. Sanki ilk defa futbol oynamaya başlıyormuş gibi, ilk defa hocalık yapıyor gibi heyecanlıyız. İnşallah bu heyecanımızı hafta sonu da 3 puan olarak göstermeyi düşünüyoruz."

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.