comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Yunus Yıldırım yardımcısına topu attı..

11 Şubat 2014, Salı 15:10

Sivasspor - Fenerbahçe maçında Fenerbahçe'nin net penaltısını vermeyen Yunus Yıldırım topu çizgi hakemi Murat Türker'e attı, Türker ise yorum yapmaktan ilginç bir şekilde kaçınıyor.

FutbolArena Özel - Sivasspor-Fenerbahçe maçının tartışmaları devam ediyor. Maçın başındaFenerbahçe'nin verilmeyen net penaltısı, Egemen'e gösterilen kırmızı kartgündemin temel konusu oldu. Maçın hakemi Yunus Yıldırım, Habertürk'e konuştu veaçık açık penaltı pozisyonun yardımcısı Murat Türker'in kendisini yanlışyönlendirdiğini ima ederek, topu yardımcısına attı.  5. hakem Murat Türker'den"Top göğüsten sekti" şeklinde uyarı aldığını vurgulayan Yunus Yıldırım, "MuratTürker'in uyarısını dikkate aldım. Pozisyonu iyi göremediğim için devamettirdim. Ancak sonradan izlediğim zaman, pozisyonun çok net penaltı olduğunugördüm. Maçın kaderi ile oynadığım ve herkesi zor durumda bıraktığım için çoküzüldüm. Kendimi affedemiyorum. " dedi.

Yunus Yıldırım'ın vermediğipenaltı için beni yanılttı dediği Murat Türker ise sinmiş durumda. Kendisiniarayanları "Murat Türker ben değilim" diyerek telefonları kapatıyor.
YunusYıldırım'ın açıklamalarından sonra kendisine ulaştığımız Murat Türker ilearamızda geçen telefon konuşması şöyle:

- Murat bey..
- Buyrun.
-Numaranızı sizi tanıyan şu kişiden aldık.. Yunus Yıldırım'ın açıklamaları içinaradık.
- (Kısa bir sessizliğin ardından) "Murat Türker ben değilim, yanlışnumara."diyerek telefonu kapattı.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.