comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yunan basınından Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi Jelena Karleusa ile şaşırtan haber

25 Şubat 2017, Cumartesi 19:14
Yunan basınından Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi Jelena Karleusa ile şaşırtan haber

Olympiakos - Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi maçı öncesinde Yunan basını Jelena Karleusa ile ilgili şaşırtan bir haber yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Beşiktaş, Yunanistan Ligi takımlarından Olympiakos ile eşleşti. Eşleşmenin ardından Yunan basınından son derece gündem yaratacak bir haber geldi. 
 

Olympiakos'tan Beşiktaş maçı öncesi açıklama


Yunan medyasında yer bulan habere göre Olympiakos Stratejik Danışmanı olarak görev yapan eski Fransız futbolcu Christian Karembeu, Beşiktaş'ın eşleşmede favori olduğunu söyledi.

'BEŞİKTAŞ FAVORİ'
Karembeu yaptığı açıklamada, "Beşiktaş karşısında turu geçmek için elimizden gelen en iyi performansı sergileyeceğiz. Hapoel Beer Sheva maçında Beşiktaş  bizden iyi olduğunu kanıtladı. Özellikle Aboubakar rövanş maçında etkili oldu. Onlar eşleşmenin favorisi, biz ise plasesiyiz. Beşiktaşlı futbolcuları çok beğeniyorum. Kalitel ve yetenekliler. Hem Türk oyuncuları, hem de yabancı futbolcuları çok tehlikeli. Beşiktaş'ın Süper Lig'de de lider olduğunu göz önünde bulundurursak turu geçmek için en iyisini sergilememiz gerekiyor." diye konuştu.


Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi Yunan basınından Jelena Karleusa haberi


Öte yandan Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi Yunan basını siyah beyazlıların Sırp futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'yı haber yaptı. Jelena Karleusa'nın ülkesinde jüri yarışması yaptığından bahseden ve sosyal medyayı sallayan fotoğrafını paylaşan Yunan basını söz konusu haberin devamında 9 Mart'ta Yunanistan'da oynanacak ilk maçta Jelena Karleusa'nın da maçta olmayı umduklarını söyleyen bir ifade yer aldı. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!