comScore

FutbolArena TV

Yücel İldiz: ''Kalan 3 final maçımız var''

02 Mayıs 2017, Salı 23:24

TFF 1. Lig'in 31. haftasında Giresunspor sahasında konul ettiği Mersin İdmanyurdu'nu 1-0 mağlup ederek üç puanın sahibi oldu. Maçın arından teknik adamlar mücadeleyi değerlendirdi.
Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz yaptığı değerlendirmede, çok zor bir karşılaşma olacağını bildiklerini bunun için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek maçı kazanmayı bildiklerini söyledi.
Maçın ikinci yarısına kendilerinin hakim olduğunu belirten İldiz, “Çok zor bir mücadele olacağını biliyorduk ilk yarıda çok ciddi bir şekilde direnç gösteriler ve belli ölçülerde de buna muvaffak oldular devre sonuna kadar. İkinci yarı oyun tamamen rakip yarı alanda geçti. Gol bulmamız gerekiyordu ve bulduk golleri de bulabilirdik ama sonuç olarak bu maçlar ters maçlar bizim kayıpsız geçmemiz çok önemliydi. Bu maçı kesinlikle taraftarımızın desteği ile atlatmamız gerekiyordu. Atlattık maçın bu şekilde geçeceğini. Ben maçtan öncede söyledim zaten çünkü rakibin konumundan dolayı. Kazanmasını bildik bu çok önemli. Kalan üç tane finalimiz var bizi finallere götürmek için ve ya nereye götüreceğini göreceğiz. Her maç çok zorlu olacak ama kazanmak adına her şeyi yapacağız” dedi.

Giresunspor Videoları